Nosidło ergonomiczne Bondolino LIGHT Petrol

470,00 zł
Brak w magazynie
SKU
1000000302

Nosidełko ergonomiczne Bondolino Light Petrol


niemieckiej firmy HOPPEDIZ


Kolor/wzór: Petrol

Wersja light

Przeznaczone dla dzieci od 0 do 36 miesiąca

W zestawie:
nosidełko,
wygodna materiałowa torba do przechowywania i transportu,
polska instrukcja obsługi.


Czym różni się nosidło w wersji Light od standardowego Bondolino?

W konstrukcji praktycznie niczym, natomiast jest wykonane z wyjątkowo miękkiego (cienkiego i lekkiego) materiału tkanego skośno-krzyżowo oraz ma nieznacznie cieńsze pasy naramienne. Jest dużo lżejsze od standardowego nosidła, dzięki cieńszemu materiałowi lepiej się dociąga i ma jeszcze lepszą nośność od zwykłego Bondolino.


Dlaczego Bondolino i co odróżnia je od innych nosidełek dostępnych na rynku?

Po pierwsze: Bondolino jest nosidełkiem ERGONOMICZNYM.
Nosidełka ergonomiczne tym różnią się od tradycyjnych nosidełek tzw. "wisiadełek", że mają szerokie siedzisko. Dzięki szerokiemu siedzisku niemowlę noszone w BONDOLINO zachowuje naturalną pozycję fizjologicznej żabki, co wspomaga zdrowy rozwój stawów biodrowych. Zapobiegamy w ten sposób niefizjologicznemu zwisaniu nóżek, które ma miejsce w tradycyjnym nosidełku. Zwykłe "wisiadełka" mają tylko jedną zaletę - są tanie!! Dziecku nie jest w nich wygodnie (wisi całym ciężarem ciała opierając się na kroczu). Poza tym nosidełka ergonomiczne dzięki temu, że nie są usztywniane żadną gąbką ani tekturką dopasowują się do ciała dziecka, natomiast w tradycyjnych sztywnych nosidełkach dziecko ma niefizjologicznie wyprostowany kręgosłup.

Po drugie: Bondolino jest przeznaczone dla dzieci od 0 do 36 miesiąca życia.

Po trzecie: Wykonane jest z materiału bardzo dobrej jakości.
BONDOLINO to pierwsze nosidełko wykonane z super miękiego materiału tkanego skośno-krzyżowo. Dzięki temu materiałowi nosidełko dopasowuje się idealnie do ciała dziecka, a także do noszącego tak samo jak chusta wiązana. Dziecko jest tak samo blisko Ciebie jak w chuście.

Po czwarte: Bondolino jest bardzo łatwe w obsłudze.
Dodatkową zaletą BONDOLINO jest to, że zakłada się je bardzo prosto, przemawia to także do tych rodziców dla których wiązanie chusty jest zbyt skomplikowane. Za nim skorzystasz z BONDOLINO wystarczy, że przeczytasz instrukcję obsługi, nie musisz uczestniczyć w żadnych warsztatach tak jak przy chustach :) BONDOLINO jest również prostsze w obsłudze niż tradycyjne nosidełka ponieważ nie posiada żadnych twardych sprzączek, zatrzasków czy zamków błyskawicznych które ciągle trzeba regulować (szczególnie kiedy z nosidełka korzystają dwie osoby o różnych gabarytach). Samemu można bez problemu włożyć i wyjąć dziecko z nosidełka. BONDOLINO można również prać w pralce.

Podsumowując: Dlatego, że wygoda Twojego dziecka i Twoja jest najważniejsza.
Dzięki szerokim, miękkim, wypełnionym pasom oraz unikalnej konstrukcji nosidełka ciężar dziecka rozkłada się równomiernie, pasy nie uciskają ramion noszącego nawet przy długich spacerach i wycieczkach, a dziecko pozostaje w zdrowej, wygodnej, fizjologicznej pozycji. Dodatkowym plusem jest to że bez problemu i niczyjej pomocy wkładasz i wyjmujesz malucha z nosidła.

Jeżeli masz w pasie więcej niż 110cm powinieneś dokupić przedłużenie pasa biodrowego, które umożliwia noszenie dziecka osobom o obwodzie nawet do 140cm (jeśli potrzebujesz przedłużenia skontaktuj się z nami).

Więcej informacji
Product NameNosidło ergonomiczne Bondolino LIGHT Petrol
PromocjaNie
NowośćNie
MarkaBONDOLINO
Twoja ocena
Brak powiązanych postów
  Inne produkty BONDOLINO
  1. Hoppediz chusta kółkowa Los Angeles BLUE
   Hoppediz chusta kółkowa Los Angeles BLUE
   265,00 zł
  2. Nosidełko HOP-TYE Hoppediz-San Francisco
   Nosidełko HOP-TYE Hoppediz-San Francisco
   359,00 zł
  3. Nosidełko HOP-TYE Hoppediz-Florenz Blue
   Nosidełko HOP-TYE Hoppediz-Florenz Blue
   359,00 zł