Nosidło ergonomiczne Bondolino LIGHT Petrol

470,00 zł
Brak w magazynie
SKU
1000000302

Nosidełko ergonomiczne Bondolino Light Petrol


niemieckiej firmy HOPPEDIZ


Kolor/wzór: Petrol

Wersja light

Przeznaczone dla dzieci od 0 do 36 miesiąca

W zestawie:
nosidełko,
wygodna materiałowa torba do przechowywania i transportu,
polska instrukcja obsługi.


Czym różni się nosidło w wersji Light od standardowego Bondolino?

W konstrukcji praktycznie niczym, natomiast jest wykonane z wyjątkowo miękkiego (cienkiego i lekkiego) materiału tkanego skośno-krzyżowo oraz ma nieznacznie cieńsze pasy naramienne. Jest dużo lżejsze od standardowego nosidła, dzięki cieńszemu materiałowi lepiej się dociąga i ma jeszcze lepszą nośność od zwykłego Bondolino.


Dlaczego Bondolino i co odróżnia je od innych nosidełek dostępnych na rynku?

Po pierwsze: Bondolino jest nosidełkiem ERGONOMICZNYM.
Nosidełka ergonomiczne tym różnią się od tradycyjnych nosidełek tzw. "wisiadełek", że mają szerokie siedzisko. Dzięki szerokiemu siedzisku niemowlę noszone w BONDOLINO zachowuje naturalną pozycję fizjologicznej żabki, co wspomaga zdrowy rozwój stawów biodrowych. Zapobiegamy w ten sposób niefizjologicznemu zwisaniu nóżek, które ma miejsce w tradycyjnym nosidełku. Zwykłe "wisiadełka" mają tylko jedną zaletę - są tanie!! Dziecku nie jest w nich wygodnie (wisi całym ciężarem ciała opierając się na kroczu). Poza tym nosidełka ergonomiczne dzięki temu, że nie są usztywniane żadną gąbką ani tekturką dopasowują się do ciała dziecka, natomiast w tradycyjnych sztywnych nosidełkach dziecko ma niefizjologicznie wyprostowany kręgosłup.

Po drugie: Bondolino jest przeznaczone dla dzieci od 0 do 36 miesiąca życia.

Po trzecie: Wykonane jest z materiału bardzo dobrej jakości.
BONDOLINO to pierwsze nosidełko wykonane z super miękiego materiału tkanego skośno-krzyżowo. Dzięki temu materiałowi nosidełko dopasowuje się idealnie do ciała dziecka, a także do noszącego tak samo jak chusta wiązana. Dziecko jest tak samo blisko Ciebie jak w chuście.

Po czwarte: Bondolino jest bardzo łatwe w obsłudze.
Dodatkową zaletą BONDOLINO jest to, że zakłada się je bardzo prosto, przemawia to także do tych rodziców dla których wiązanie chusty jest zbyt skomplikowane. Za nim skorzystasz z BONDOLINO wystarczy, że przeczytasz instrukcję obsługi, nie musisz uczestniczyć w żadnych warsztatach tak jak przy chustach :) BONDOLINO jest również prostsze w obsłudze niż tradycyjne nosidełka ponieważ nie posiada żadnych twardych sprzączek, zatrzasków czy zamków błyskawicznych które ciągle trzeba regulować (szczególnie kiedy z nosidełka korzystają dwie osoby o różnych gabarytach). Samemu można bez problemu włożyć i wyjąć dziecko z nosidełka. BONDOLINO można również prać w pralce.

Podsumowując: Dlatego, że wygoda Twojego dziecka i Twoja jest najważniejsza.
Dzięki szerokim, miękkim, wypełnionym pasom oraz unikalnej konstrukcji nosidełka ciężar dziecka rozkłada się równomiernie, pasy nie uciskają ramion noszącego nawet przy długich spacerach i wycieczkach, a dziecko pozostaje w zdrowej, wygodnej, fizjologicznej pozycji. Dodatkowym plusem jest to że bez problemu i niczyjej pomocy wkładasz i wyjmujesz malucha z nosidła.

Jeżeli masz w pasie więcej niż 110cm powinieneś dokupić przedłużenie pasa biodrowego, które umożliwia noszenie dziecka osobom o obwodzie nawet do 140cm (jeśli potrzebujesz przedłużenia skontaktuj się z nami).

Więcej informacji
Product NameNosidło ergonomiczne Bondolino LIGHT Petrol
PromocjaNie
NowośćNie
MarkaBONDOLINO
ean4250431314191
Twoja ocena
Brak powiązanych postów