Maskotki i pluszaki

Filtruj produkty
Filtry
Cena
-
Zobacz jako

1 zam.

30
  • 9
  • 18
  • 30
  • 48
na stronę
Filtry
  • Pozycja
Pozycja
Zobacz jako

1 zam.

30
  • 9
  • 18
  • 30
  • 48
na stronę
Filtry
  • Pozycja
Pozycja
Maskotki i pluszaki
Maskotki i pluszaki

Misie, zwierzaki lub coraz częściej bajkowi bohaterowie – to co jest wspólnym mianownikiem pluszaków to ich miękkie, przyjemne w dotyku futerko. Mimo postępu technologicznego nie można
wyobrazić sobie dzieciństwa bez pluszaka. Już teraz podaruj swojemu maluchowi tego miękkiego przyjaciela, który z pewnością stanie się jedną z ulubionych zabawek. To wspaniały towarzysz
wszelkich zabaw, w podróży, a także podczas snu.

Maskotki i pluszowe misie na Bikeovo.pl

W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór zabawek – od małych maskotek, aż po pluszowe misie i inne zwierzątka z bajek. Wybieraj spośród wielu wzorów i kolorów i zapewni swojemu dziecku solidną porcję radości.

Zabawki pluszowe dla dzieci

Dają niezwykłe poczucie bezpieczeństwa, pocieszają i pomagają zasnąć. Jedynym ograniczeniem podczas zabawy jest wyobraźnia. Maskotki pluszowe dostępne w tej kategorii są wdzięcznym
produktem, który pomaga rozwijać się dziecku w niemal każdym aspekcie jego życia. Wszystkie zabawki w naszym sklepie poddawane są licznym testom na bezpieczeństwo i trwałość.

Dlaczego każde dziecko powinno mieć maskotkę?

Pluszaki z założenia służą do przytulania oraz zabawy. Jednak to, jakie będzie miała zastosowanie zależy tylko od wyobraźni dziecka. Dzięki takiej zabawce pociecha może odgrywać różne role (np.
rodzica, brata, męża) i opiekować się pluszakiem. Może to być również najlepszy kompan do zabaw i podróży. Każdy z nas z pewnością pamięta swojego ulubionego pluszaka z dzieciństwa. Niech ta wspaniała tradycja trwa! Zapewnij swojemu dziecku prostą, a zarazem niepowtarzalną, miękką zabawkę, którą zapamięta do końca życia.

Pluszaki dla dzieci pocieszycielem w trudnych i nowych sytuacjach

Pluszaki dla dzieci zapewniają bezpieczeństwo, rozwijają empatię i bardzo dobrze odgrywają swoją role w nowych miejscach, np. u lekarza, czy w przedszkolu. Maluchowi o wiele łatwiej jest przełamać lęk przed nowymi wyzwaniami, gdy może przytulić się do znanego i ulubionego pluszaka.

Pluszowe zabawki – bezpieczny kompan zabaw na każdą okazję

Szukasz prezentu dla dziecka? Już teraz zapoznaj się z szeroką ofertą pluszowych zabawek na Bikeovo.pl i wybierz doskonały podarunek na upominek dla dziecka. Pluszowa zabawka to doskonały pomysł na urodziny, pod choinkę lub chrzciny.

Duży wybór pluszaków w sklepie Bikeovo.pl

W naszej ofercie znaleźć można ręcznie szyte pluszaki firm takich jak Jellycat, Ragtales, szydełkowane zwierzaki od Maylily, maskotki Elodie Details czy słynne króliki Effiki. Sowy, króliczki, owieczki i cała zgraja zwierzątek może stać się przyjacielem Twojego dziecka już od pierwszych dni, ponieważ są one bezpieczne, lekkie i przemiłe w dotyku.

Maskotki pluszowe Jellycat

Poznaj najlepsze pluszaki na świecie Jellycat. Jakość jest wspaniała. Raz przytulony pluszak Jellycat, pozostaje z dzieckiem na długo. Maskotki od marki Jellycta są bezpieczne, ich materiał nie ulega strzępieniu oraz mechaceniu. Malutkie dzieci bezpiecznie moga bawić się pluszakami Jellycat już od pierwszych miesięcy życia a z pewnością z uwagi na swój urok i jakość wykonania pozostaną z dziecmi na dłużej.

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved