Rowery

 1. Rowery dla dorosłych

  Sklep internetowy bikeovo.pl specjalizuje się w sprzedaży rónych typów rowerów, w tym rowerów dziecięcych, rowerów damskich i męskich. Wśród nich znaleźć można wiele różnych podtypów

 2. Rowery elektryczne

  Rowery Elektryczne W naszym sklepie internetowym prezentujemy kolekcję rowerów elektrycznych, która stanowi ukoronowanie zaawansowanej technologii, eleganckiego designu i ekologicznej mobilności.

 3. Rowery dla dzieci

  Wybór pierwszego roweru dla dzieci, to bardzo ważna kwestia. To czy odpowiednio dopasujemy pierwszy rower dla dziecka ma bezpośredni wpływ na naukę jazdy na rowerze, łątwość pedałowania czy

 4. Rowery juniorskie

  Rowery juniorskie Kategoria rowerów juniorskich to grupa rowerów zaprojektowanych specjalnie dla dzieci i młodzieży. Mają one mniejsze rozmiary ram i kół, aby idealnie pasowały do sylwetek dz

 5. BMX Rowery i akcesoria

  Rowery BMX to sprzet dla ludzi aktywnych, lubiących przygodę i adrenalinę. Lubiane zarówno przez dzieci młodzież i dorosłych za radość, którą daje, wolnośc i energię. W tej kategorii znaj

Rowery
Rowery

Aktywne spędzanie czasu jest na topie! W sklepie Bikeovo.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebuje rodzina do bezpiecznej zabawy i uprawiania sportu na świeżym powietrzu.

Rowery dla dzieci, foteliki rowerowe, przyczepki rowerowe, kaski dla dzieci i inne akcesoria

Przyczepka rowerowa dla dziecka, wózek do biegania, fotelik rowerowy, lekki rower dla dziecka czy deskorolka? - u nas znajdziesz bogaty wybór wszelkiego rodzaju sprzętu sportowego dla dzieci. Wiemy jak ważne jest dabanie o rozwój fizyczny naszych dzieci. Już od najwcześniejszych lat ważne jest aby zaszczepić w dziecku chęć bycia aktywnym.  Wszystcy wiemy jak dzieci lubą hulajnogi - oczywiście je również znajdziesz w naszej ofercie. 

Lekkie rowery dla dzieci

Lekki rower to dla dziecka to wygoda jazdy oraz łatwośćw pokonywaniu kilometrów przez dziecko.

Lekki rowerek biegowy dla dziecka

Zachęcamy wszystkie dzieci i ich rodziców, do rozpoczynania przygody rowerowej już od najmłodszych lat. Tak więc proponujemy, także rowerki biegowe doskonałe do rozpoczęcia nauki jazdy na rowerze.

Szeroka oferta popularnych rowerkow biegowych, wśród których klienci sklepu Bikeovo.pl znajdą rowerki Frog Bikes, Womm Bikes, Yedoo, Strider. Oczywiście nie może zabraknąć ultralekkiego roweru biegowego uznanego za najlżejszy rowerek biegowy na świecie czyli Cruzee

Lekki pierwszy rower z pedałami dla dziecka

W ofercie sklepu bikeovo.pl znajdziecie wiele modeli lekkich rowerów dla dzieci. Oferujemy rowery w atrakcyjnych cenach takich producentów jak Frog Bikes, Woom Bikes czy też Kubikes. Są to uznane za najlepsze na świecie lekkie rowery dla dzieci. Zapewniamy doradztwo w doborze oraz profesjonalną obsługę posprzedażową.

Foteliki rowerowe dla dzieci

Foteliki rowerowe dla dzieci jako alternatywny środek transportu to bardzo duża część oferty sklepu bikeovo.pl. Foteliki rowerowe na przód, foteliki rowerowe montowane na bagażniku lub też na ramie.

Na stronach sklepu internetowego Bikeovo.pl znajdziecie uznane modele wiodących marek takich jak:

 • Bobike,
 • Hamax,
 • Roamer,
 • Thule,

Foteliki na rower montowane z tyłu to jeden z najpopularniejszych sposobów na przewożenie dzieci na rowerze.

Hulajnogi dla dzieci i młodzieży

Oferta hulajnóg dla dzieci sklepu bikeovo.pl to szeroki wybór róznych modeli dla dzieciaków w róznym wieku. Oferujemy hulajnogi trójkołowe oraz hulanogi dwukołowe. Oferta zwiera także bardzo modne obecnie hulajnogi wyczynowe. 

Każdy z rodzaju hulajnóg znajduje swoich miłosników. Dzieci zaczynają od podstawowych modeli trójkołowych firmy Micro Scooter lub też Scoot&Ride. Kolejnym etapem w przygodzie z hulajnogą jest hulajnoga dwukołowa, ktora będzie także świetnym środkiem transportu do przedszkola lub tez szkoły. 

Najbardziej zaawansowani zaintersują się ofertą hulajnóg wyczonowych czy popularni zwanych Stunt Scooter czyli hulajnogą kaskaderską.

Jestesmy miłosnikami wszelkich sportów outdoorowych.

Jeśli potrzebujesz akcesoriów do wypraw i zabaw poza domem: kasku rowerowego dla dziecka, bidonu, plecaka czy gogli zimowych - wszystko to znajdziesz w oferecie sklepu Bikeovo.pl 

Przyświeca nam cel aby wszystkie produkty w sekcji Sport i Wypoczynek, były starannie wyselekcjonowanymi produktami najwyższej jakości przy zachowaniu atrakcyjnych dla naszych klientów cen.

 

 

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved