PORADY ARCHITEKTA

Naszym marzeniem jest, aby w naszym sklepie zarówno dziecko, jak i rodzice poczuli się miło i komfortowo. Wraz z architektem wnętrz, który na stałe współpracuje z nami, z chęcia pomożemy także Państwu stworzyć dla Państwa pociech stylowe i przytulne wnętrze. 

Pokój dziecięcy spełnia bardzo wiele funkcji, których przybywa wraz z upływem lat. Na początku jest sypialnią i pokojem zabaw, potem także pokojem do nauki, gdzie dziecko zacznie przyjmować swoich pierwszych gości. Urządzenie tego pomieszczenia to dla rodziców wielka przyjemność, ale też i nie lada wyzwanie. Podpowiemy, jak w kilku prostych etapach stworzyć funkcjonalną i przytulną przestrzeń. Pomożemy dobrać mebelki, oświetlenie i dodatki do pokoju, które umilą czas spędzany w nim przez dzieci. Przybliżymy Państwu najnowsze trendy i pomożemy odnaleźć się w gąszczu produktów na rynku.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na kompleksowe zakupy w naszym sklepie (mebelki i wyposażenie pokoju dziecięcego oraz wyprawka niemowlaka), w ramach zakupów otrzymacie Państwo w cenie przygotowane przez architekta aranżację pokoju, dobór mebli i dodatków.

Jeśli chcą Państwo spotkać się z architektem w naszym sklepie, prosimy w kontakt w celu omówienia spotkania pod nr telefonu: 71 786 15 60 lub poprzez wiadomość email: bikeovo@bikeovo.pl