Nosidło Manduca Olive 55% konopie+ 45% bawełna

455,00 zł
Brak w magazynie
SKU
1000001899

Nosidło Manduca Olive 55% konopie+ 45% bawełna

NOSIDŁO ERGONOMICZNE MANDUCA NEW STYLE W KOLORZE OLIWKOWYM

Wygoda noszenia i ochrona pleców. W nosidełku Manduca nosisz dziecko blisko Twojego ciała, bez zbędnych warstw materiału lub stelaży, prawie jak w chuście. Ergonomiczna konstrukcja oraz anatomicznie wyprofilowany pas biodrowy przenoszą ciężar z barek rodziców na biodra. Miękko pogrubione pasy mogą być krzyżowane na plecach (pozycja noszenia na brzuchu) lub ułożone w stylu plecaka (pozycjana brzuchu lub na plecach)  

Nosidełko naprawdę rośnie wraz z Twoim dzieckiem!

Dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego ( bezpieczny dla dziecka, Nikiel Free ) powiększa nosidło do użycia przy wiekszych dzieciach. Już niemowlęta mogą być noszone w nosidełku w połączeniu z wkładką redukcyjną, przy czym na początku nóżki pozostają wewnątrz nosidełka. W wieku ok. 3 miesięcy można nosić dzicko już bez użycia wkładki.

Ukryty kapturek może zostać wysunięty, aby podtrzymać główkę, kiedy dziecko zaśnie.

Dopasowane do każdego
Drobne kobiety docenią potrójną regulację pasów, zaś mocniej zbudowani rodzice dopasują nosidełko dzięki regulowanemu, szerokiemu pasowi biodrowemu, który może być noszony zarówno na wysokości talii, jak i na biodrach.

Wyrób ekologiczny
Do produkcji wykorzystano wyłącznie wybrane materiały:
zarówno wytrzymały materiał wierzchni z miękkiej tkaniny typu Canvas (włókna konopii i bawełny), jak również materiał wewnętrzny (100% bawełna organiczna) są specjalnie produkowane oraz barwione na potrzeby marki manduca.

Również przy wyborze dodatków typu klamry, zamki błyskawiczne czy obicia zwracano uwagę na dobór materiałów spełniających wymagania dotyczące zawartości substancji szkodliwych.

właściwości:
- Mozliwość noszeniaa dziecka z przodu,na biodrze i na plecach
- przeznaczone dla niemowląt i małych dzieci do ok 5 roku życia
- materiał zęwnetrzny Canvas ( 55% konopie / 45% bawełna organiczna )
- podszewka ( materiał wewnątrz ) 100% bawełna organiczna
- długość pasa biodrowego - 140 cm

Więcej informacji
Product NameNosidło Manduca Olive 55% konopie+ 45% bawełna
PromocjaNie
NowośćNie
MarkaMANDUCA
Twoja ocena
Brak powiązanych postów