ASORTYMENT DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Wielofunkcyjne wózki sportowe KOZLIK


Wielofunkcyjne wózki sportowe do przewożenia dzieci i osób niepełnosprawnych. Wózki Kozlik to przyczepka rowerowa, wózek do biegania i wózek spacerowy w jednym. Umożliwiają one również uprawianie innych sportów, takich jak: narciarstwo biegowe, trekking czy jazdę na rolkach. Możliwość przwożenia osób aż do 180 cm wzrostu i 70 kg wagi. W ofercie wózki Kozlik Baby, Kozlik Junior i Kozlik Max firmy Benecykl.

UWAGA! Wózki Kozlik firmy Benecykl podlegają refundacji przez NFZ. Wszystki zainteresowanych zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z personelem sklepu.

Klasyczne przyczepki rowerowe


Przyczepki rowerowe dla dzieci niepełnosprawnych z możliwością przewożenia osób o max. wzroście 160 cm i wadze nawet do 80 kg. Pozwalają na używanie ich także jako wózkow spacerowych oraz w wózków do joggingu dzięki dodatkowym zestawom. W tej kategorii liderem jest Kids Tourer XL firmy Kids Touring

Riksze i rowery specjalne


Rozwiązania do przewozu dzieci z przodu, przed rowerem, jak w rikszy. Pozwala na stała kontrolę i kontakt z dzieckiem. Jest jednocześnie rozwiązaniem wielofunkcyjnym, rikszą, która łatwo zmienia się w jogger, wózek spacerowy, przyczepkę rowerową lub samodzielny rower ( po odłączeniu kabinki ). W ofercie riksze Zigo Leader X1 ( dla jednego dziecka ), a także rowery specjalne Nihola Reha i FLEX oraz HASE BIKE.

Nasze rozwiązania pozwalają na przewożenie osób z prawie wszystkimi niepełnosprawnościami a także na aktywność osoby niepłenosprawnej (HASE BIKE)

Z uwagi na specyfikę produktów oraz indywidualne potrzeby dzieci i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z naszym działem obsługującym zamówienia sprzętu rehabilitacyjnego:

Bikeovo Sport
ul. Kukuczki 5/1,
50-570 Wrocław
T/F: +48 71 785 15 60
M: + 48 604 43 86 44
reha@bikeovo.pl
© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved