LONDJI Tatuaże dla dzieci Lato

Dziecko w wieku 3 lat staje się już coraz bardziej samodzielne. Jest ciekawe otaczającego go świata i z chęcią uczy się nowych faktów i umiejętności. Zadaje wiele pytań, próbuje, sprawdza, docieka. Warto jest pozwolić mu na odkrywanie świata i pomóc, wybierając zabawki wspierające jego rozwój, dostosowane do wieku 3+.

Dobrze dopasowane do rozwoju i potrzeb dziecka zabawki pozwalają udoskonalać rozwój motoryczny, wypracowywać prawidłowe odruchy i rozwijać wyobraźnię oraz zainteresowania. Zabawki nie muszą być nudne! Dzięki wspaniałej szacie graficznej, kolorom, teksturom oraz niekończącym się możliwościom ich wykorzystania - dziecko zarówno świetnie się bawi, jak i rozwija na wielu płaszczyznach. Kolorowe i wzorzyste zabawki wspomagają rozwój wzroku i spostrzegawczość

Wszystko to sprawia, że dziecko nie nudzi się, a każdy dzień otwiera przed nim nowe możliwości i pozwala na pomysłowe spędzanie czasu z wykorzystaniem zabawek w różnoraki sposób.

Zmywalne tatuaże LONDJI Lato

Elegancki i pomysłowo stworzony zestaw tatuaży dla dzieci Londji to świetny pomysł na wakacyjną zabawę, na drobny upominek czy też dodanie blasku wspaniałym stylizacjom! W zestawie jest ich 10 sztuk, uwagę przyciąga niesamowita grafika, czasem nieco zwariowana, a czasem w stylu vintage.

Do produkcji tatuaży użyto między innymi ekologicznego tuszu sojowego. Arkusze z tatuażami są w środku w foli, która może służyć do przechowywania pozostałych, nie użytych jeszcze obrazków. Bardzo szybko przyklejają się do skóry po lekkim zwilżeniu wodą :) Zmywane są również za pomocą wody.

Produkcja tatuaży odbywa się w Hiszpanii, są one nietoksyczne, przed wdrożeniem do sprzedaży pomyślnie przeszły wszelkie testy bezpieczeństwa przeprowadzone przez niezależne laboratoria badawcze, zatwierdzone przez władze Unii Europejskiej.

Rozmiar: 34 x 7 -12 cm - w zależności od motywu
Materiał: Tektura i papier z recyklingu
Opakowanie: tekturowa okładka
Wiek dziecka: 3 lata

Więcej informacji
Wariant konfignie
Product NameTatuaże LONDJI Lato
ean8436530163410
PłećChłopcy, Dziewczynki
Wysyłka24 h
KolorBrak
OkazjeDzień dziecka, Mikołaj
Stannew
MarkaLONDJI
PromocjaNie
Wiek3 lata+
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved