Chusta tkana Jodełka WYOBRAŹNIA bawełna XS LennyLamb

Promocja
Cena promocyjna 214,20 zł Regular Price 306,00 zł
Dostępny
Czas dostawy
24 h
SKU
1000001815

Chusta tkana do noszenia dzieci Jodełka WYOBRAŹNIA bawełna XS LennyLamb

waga 250/m2
skład: bawełna  

Istotną zaletą tych chust jest fakt, że tak naprawdę nie ma tutaj ograniczeń jeśli chodzi o wiek, czy wagę dziecka. Noszenie można rozpocząć praktycznie od pierwszego dnia życia dziecka i kontynuować je do momentu, aż dziecko da nam wyraźny sygnał, że ten sposób przemieszczenia nie jest już dla niego odpowiedni lub gdy sami stwierdzimy, że noszenie stało się dla nas uciążliwe ze względu na zbyt dużą wagę dziecka. Ważne jest tutaj, aby w miarę rozwoju i wzrostu malucha dopasować odpowiednio rodzaj wiązania.  

Chusta do noszenia dziecka ze splotem jodełkowym

W przypadku tego produktu istnieje niegraniczona ilość wiązań, jakie możemy zastosować. Pozycje, które można tutaj uzyskać to: “brzuszkiem do brzuszka”, kołyska, na plecach czy na boku. Wszystko zależy od potrzeb dziecka i noszącego w danej chwili.

Chusty te są idealne na długie spacery, bardzo dobrze rozkładają ciężar, odciążają kręgosłup i dlatego są polecane przez rehabilitantów. W pierwszym okresie ich używania wiązanie może zabrać nieco czasu, ale jest to jedynie kwestia nabrania wprawy i doświadczenia. Do każdej chusty dołączona jest czytelna instrukcja obsługi, ale jeśli ktoś nie będzie się czuł wystarczająco pewnie przy pierwszych próbach wiązania zawsze może skorzystać z pomocy Doradców Noszenia.

Chusty wiązane do noszenia LennyLamb

Są to chusty jednokolorowe, pasiaste bądź o bardziej oryginalnym wzorze, w splocie skośno-krzyżowym, diamentowym albo żakardowym, wykonane z tkanin ze 100% bawełny lub z bawełny z dodatkiem bambusa lub lnu. 

Więcej informacji
Product NameChusta tkana Jodełka WYOBRAŹNIA bawełna XS LennyLamb
PromocjaTak
NowośćNie
MarkaLENNY LAMB
Czas dostawy24 h
ean2999900007487
Twoja ocena
Brak powiązanych postów