Janod

Filtruj produkty
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Janod
Janod

Zabawki Janod od dawna goszczą w domach dzieci całego świata. Ten francuski producent zabawek dla dzieci ropoczął produkcję w latach 70-tych ubiegłego wieku. Od tego czasu niepowtażalny design, kreatywność i innowacyjne podejście projektantów do tworzenia unikalnych zabawek z drewna pozwoliły na stworzenie niezapomnianych produktów, które do dziś goszczą w domach dzieci całego świata.

W ofercie Janod są setki produktów, z których kluczowe to zabawki drewniane, puzzle, układanki i zabawki magnetyczne, zestawy artystyczne i kreatywne. Wszystkie produkty projektowane są we Francji przez designerów firmy Janod. Zabawki tworzą całe kolekcje, które wytrwali moga kompletować. Wiele z zabawek firmy Janod stało się klasycznymi już wzorami.

Możemy być pewni, że firma Janod dokłada wielu starań aby jej zabawki były bezpieczne dla dzieci, ekologiczne, oraz adekwatne do umiejętności i potrzeb rozwojowych dzieci na danym etapie życia i edukacji.

W sklepie Bikeovo.pl znajdziecie setki poroduktów firmy Janod. Stale rozwijamy naszą ofertę zabwek starannie dobierając to co najlepsze na rynku.

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved