Zabawka Wóz strażacki do składania drewniany duży marki Janod


Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i bawić się w odgrywanie ról. Wóz strażacki do składania drewniany duży francuskiej marki Janod jest idealnym towarzyszem do zabaw w strażaka. Jednak, żeby zacząć zabawę, nasze dziecko będzie musiało użyć kreatywności i zdolności manualnych (dzięki czemu rozwinie obydwie te umiejętności) – pojazd składa się z 28 elementów, które trzeba najpierw złożyć. Aby tego dokonać, dziecko musi użyć kluczyka i śrubokręta dołączonych do zestawu. Po skończeniu zabawy w majsterkowicza, otrzymamy wóz strażacki z trzema strażakami, zawsze jednak do tej zabawy można wrócić.

Rozwój dziecka z Janod zabawka wóz strażacki do składania drewniany duży

Jest to zabawka drewniana przeznaczona dla dzieci 2-letnich wzwyż. Zestaw rozwija umiejętności motoryczne, koordynację i kreatywność najmłodszych. Nasze dzieci rozwiną również swoją koncentrację, zręczność, spostrzegawczość oraz chwyt. Dodatkowo zabawka przygotowuje nasze dziecko do odgrywania ról społecznych w przyszłości – co jest bardzo ważne w dzisiejszym świecie. Odtwarzanie sytuacji wziętych z życia wpływa na wszechstronny rozwój dziecka zdecydowanie pozytywnie. Jakby tego było mało, nasze dzieci mogą zwiększyć swoje umiejętności społeczne oraz zdolność rozwiązywania problemów – poprzez zabawę.

Wygląd i bezpieczeństwo zabawki drewnianej wóz strażacki do składania Janod

Po złożeniu pojazdu przed oczyma ukaże się nam czerwony wóz strażacki ze szczegółami w kolorach białym, jasnobeżowym, i szarym. Trójka strażaków obsługujących wóz jest w całości srebrna – oprócz złotych główek. Estetyczny wygląd tego pojazdu drewnianego sprawia, że pięknie będzie się prezentował w pokoju naszej pociechy. Jest to więc doskonały prezent dla dziecka, w którym chcemy wykształcić zmysł estetyczny i dodatkowo zaszczepić miłość do majsterkowania i szacunek dla bohaterskich strażaków. Zabawka zachwyca piękną paletą barw i nietuzinkowym designem. Cały zestaw jest bezpieczny dla naszych dzieci, posiada najważniejsze certyfikaty (N71-1; EN71-2, EN71-3; REACH) i jest doskonałą zabawką dla dzieci powyżej 1,5 roku życia.

Francuska marka Janod

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Celem zabawek Janod, oprócz sprawiania frajdy, jest edukacja i rozwój dzieci. Dlatego nasze dziecko rozwinie swoją kreatywność, uwolni wodze fantazji i przede wszystkim podszlifuje swoje umiejętności motoryczne. Unikatowe zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY

Dane techniczne i specyfikacja: zabawka drewniana wóz strażacki duży do składania marki Janod

 • kategoria: zabawa w dom;
 • indeks: J06498;
 • producent: Janod;
 • wiek: 2–4;
 • ilość elementów: 27;
 • materiał: drewno, metal, plastik, silikon;
  design: Francja;
 • wymiary produktu: 31,50 x 10 x 38 cm;
 • waga produktu: 1,1 kg;
 • wymiary opakowania: 32,50 x 10,50 x 18 cm;
 • bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH, REA
Więcej informacji
Wariant konfignie
Product NameJanod - Drewniany wóz strażacki do składania - duży
ean3700217364984
Wysyłka24 h
Rodzaj materiałudrewno
KolorBrak
Stannew
MarkaJANOD
PromocjaNie
Wiek18m+
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
  © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved