Janod Zabawka Drewniana samochód laweta do ciągnięcia

Gdy chcemy, żeby nasze dziecko się rozwijało, a dodatkowo pragniemy zaszczepić w nim miłość do motoryzacji to Samochód drewniany laweta do ciągnięcia francuskiej marki Janod jest idealnym środkiem, aby tego dokonać. Jest to wyróżniająca się zabawka edukacyjna. Przeznaczona zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Zestaw składa się z drewnianego autka – lawety i 3 samochodzików. Sama laweta wyposażona jest w sznureczek, które nasze dziecko może wykorzystać do ciągnięcia jej za sobą. Stosunkowo duży wymiar zabawki (30 cm) świetnie się sprawdza gdy nasze dziecko chce ciągnąć pojazd swoimi rączkami.

Rozwój dziecka z Zabawka Drewniana samochód laweta do ciągnięcia marki Janod

Dodając do tego 3 kolorowe, drewniane samochodziki dajemy naszemu dziecku dużą swobodę zabawy. Może się bawić osobnymi elementami, albo całością – ćwicząc wyobraźnię i tworząc swoje własne, autorskie opowieści oraz historie. Zabawka z drewna rozwija umiejętności motoryczne, koordynację i kreatywność najmłodszych. Nasze dzieci rozwiną również swoją koncentrację, zręczność, spostrzegawczość oraz chwyt.

Wygląd i bezpieczeństwo zabawki: Janod samochód laweta do ciągnięcia

Zestaw składa się z drewnianej lawety samochodowej w trzech kolorach – białym, jasnym beżu i szarym, która jest zwieńczona żółtymi, czerwonymi i czarnymi wykończeniam, oraz z trzech samochodzików – zielonego, pomarańczowego i czerwonego. Piękny wygląd samochodzików oraz lawety sprawia, że idealnie będą się sprawować jako ozdoba w pokoju naszego dziecka. Jest to więc doskonały prezent dla dziecka, w którym chcemy wykształcić zmysł estetyczny i dodatkowo zaszczepić miłość do motoryzacji. Zabawka zachwyca piękną paletą barw i nietuzinkowym designem. Cały zestaw jest bezpieczny dla naszych dzieci, posiada najważniejsze certyfikaty (N71-1; EN71-2, EN71-3; REACH) i jest doskonałą zabawką dla dzieci powyżej 1,5 roku życia.

Francuska marka Janod

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Celem zabawek Janod, oprócz sprawiania frajdy, jest edukacja i rozwój dzieci. Dlatego nasze dziecko rozwinie swoją kreatywność, uwolni wodze fantazji i przede wszystkim podszlifuje swoje umiejętności motoryczne. Unikatowe zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY

Dane techniczne i specyfikacja zabawki Laweta drewniana samochód do ciągnięcia Janod

 • indeks: J05603;
 • producent: Janod;
 • wiek: 18 miesięcy wzwyż;
 • ilość elementów: 4;
 • materiał: drewno;
 • design: Francja;
 • wymiary produktu: 30 x 9 x 12,50 cm;
 • waga produktu: 1 kg;
 • wymiary opakowania: 31,50 x 10 x 13,80 cm;
 • bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH.
Więcej informacji
Wariant konfignie
Product NameJanod - Samochód drewniany laweta do ciągnięcia
Wysyłka24 h
Rodzaj materiałudrewno
KolorBrak
Stannew
MarkaJANOD
PromocjaNie
Wiek18m+
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
  © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved