Gra zręcznościowa Akrobaci marki Janod

Gry nie tylko rozwijają dziecko – są również wspaniałą zabawą dla całej rodziny. Gra zręcznościowa Akrobaci francuskiej marki Janod to propozycja zabawy już od dwóch, aż do ośmiu, osób! Gwarantuje miłe spędzanie czasu zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. W pudełku znajduje się 20 plansz z solidnego kartonu, które charakteryzują się specjalnymi, różnokolorowym kółkami – każda z nich zawiera ich 10. Zaznaczają one miejsca, w których trzeba postawić figurki akrobatów. Co rundę musimy ustawić 3 akrobatów w zależności od kolorów, które wyrzucimy na kostkach. Każdy z uczestników gry musi postawić następne piętro akrobatycznej wieży, a osoba, która zburzy budowlę – przegrywa. 

Rozwój dziecka z zabawką Grą zręcznościową Akrobaci

Zabawka rozwija umiejętności motoryczne, koordynację i kreatywność najmłodszych. Nasze dzieci rozwiną również swoją koncentrację, zręczność, spostrzegawczość oraz chwyt. Ważną cechą, którą rozwija zabawka jest również cierpliwość. Dodatkowo ta gra pomaga w nauce rozpoznawania kolorów.

Francuska marka Janod

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Celem zabawek Janod, oprócz sprawiania frajdy, jest edukacja i rozwój dzieci. Dlatego nasze dziecko rozwinie swoją kreatywność, uwolni wodze fantazji i przede wszystkim podszlifuje swoje umiejętności motoryczne. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY!

Instrukcja Gry zręcznościowej Akrobaci Janod

PRZYGOTOWANIE DO GRY

Jedną kartonową planszę umieść na środku stołu. Pozostałe kartonowe plansze i figurki akrobatów rozdaj równo pomiędzy graczy.

ZASADY GRY

Każdy z graczy rzuca w swojej kolejce trzema kostkami na raz, następnie bierze pierwszą okrągłą planszę ze swojego stosu i ustawia na niej trzech akrobatów, zgodnie z kolorami, które wyrzucił na kostkach, tj. jeśli wyrzucił np. pomarańczowy, czerwony i żółty, musi umieścić figurki na polach w tych właśnie kolorach. Kolory akrobatów nie musza się zgadzać z kolorami na kostce i planszy. Jeśli na planszy jest kilka pól w którymś z kolorów, gracz może spośród nich wybrać dla swoich akrobatów jak najlepszą pozycję. Następnie gracz umieszcza swoją planszę na figurkach i kończy ruch. Kolejny gracz rzuca kostkami i stara się rozstawić swoich akrobatów tak, aby zachować równowagę konstrukcji, a następnie stawia planszę na akrobatach. Jeśli gracz wyrzuci 3 identyczne kolory na kostkach, sam wybiera kolor na którym stawia trzeciego akrobatę.

Celem gry jest stworzenie jak najwyższej wieży. Gracz, który doprowadzi do jej upadku – przegrywa.

Dane techniczne i specyfikacja Janod Akrobaci Gra zręcznościowa

  • indeks: J02757;
  • producent: Janod;
  • wiek: 5+;
  • liczba graczy: 2–8;
  • design: Francja;
  • elementy: 20 kartonowych plansz + 57 drewnianych figurek akrobatów + 3 drewniane kostki;
  • czas rozgrywki: około 15 minut.
Więcej informacji
Wariant konfignie
Product NameJanod - Gra zręcznościowa Akrobaci
Wysyłka24 h
KolorBrak
Stannew
MarkaJANOD
PromocjaNie
Wiek5lat +
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
    © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved