Hulajnoga Micro SPEED Czarna / Pomarańcz

649,00 zł
Dostępny
Czas dostawy
24 h
SKU
1000002040

Micro Speed+ jest dumnym przedstawicielem jednej z najlepszych marek hulajnóg dla dzieci i dorosłych, z dostępnych na rynku hulajnóg dwukołowych. Ten szybki i zwinny model od Micro, to nie tylko najlepsza hulajnoga na miasto, do przemieszania się z miejsca do miejsca, ale także znakomita hulajnoga rekreacyjna, do szybkich i ciekawych wycieczek a także dobrej zabawy. Szybka i wygodna hulajnoga dwukołowa.

Wiek: 12+
Rozmiar koła: 145 mm
Waga: 3,75 kg

Najszybsza hulajnoga Micro SPEED+ Srebrna

Wiek: 12+

Miejska hulajnoga dla dzieci, młodzieży i dorosłych Micro Speed+

Micro Speed+ jest dumnym przedstawicielem jednej z najlepszych marek hulajnóg dla dzieci i dorosłych, z dostępnych na rynku hulajnóg dwukołowych. Ten szybki i zwinny model od Micro, to nie tylko najlepsza hulajnoga na miasto, do przemieszania się z miejsca do miejsca, ale także znakomita hulajnoga rekreacyjna, do szybkich i ciekawych wycieczek a także dobrej zabawy.Szybka i wygodna hulajnoga dwukołowa

Hulajnoga dziecięca Micro Speed+ jest wyposażona w kółka o średnicy 145 mm. Są to kółka mniejsze, niż w większości hulajnóg dla osób w tym wieku. Mniejsza średnica kół sprawia, że hulajnoga jest znacznie zwinniejsza. Hulajnoga z małymi kółkami jest znacznie prostsza do rozpędzenia, przez co jest to idealne rozwiązanie na miejskie ścieżki, gdzie często się zatrzymujemy i ruszamy.
Małe kółka zmniejszają również wagę hulajnogi. Jest to bardzo ważna kwestia dla dzieci, ponieważ znacznie łatwiej opanować i manewrować całą hulajnogą.
Niska waga hulajnogi jest również odczuwalna podczas przenoszenia hulajnogi. Za każdym razem kiedy trzeba ją wnieść po schodach, czy włożyć do samochodu, niska waga sprawia, że robimy to bez żadnego problemu.
Podest hulajnogi jest szeroki, spokojnie zmieści dwie stopy dziecka, a także większe stopy dorosłych. Podstawa hulajnogi wyłożona jest antypoślizgowym papierem, dzięki czemu możesz pewnie trzymać stopy na hulajnodze, bez przypadkowego zsunięcia się.

Amortyzowana nie tylko hulajnoga dla dorosłych

Hulajnoga Micro Speed+ posiada system pochłaniania wstrząsów. Specjalnie zaprojektowane koła zastępują typowe zawieszenie, a działają nawet lepiej! Amortyzowane koła płynnie wybierają drgania, szczególnie na wyboistych drogach. Amortyzacja w hulajnodze sprawia, że jazda jest nie tylko wygodniejsza, ale także płynniejsza i bezpieczniejsza. Hulajnoga Micro Speed Plus bardzo dobrze trzyma się podłoża, nawet przy większych prędkościach, czy na nierównym terenie. Ta szybka hulajnoga dwukołowa sprawdzi się na każdej utwardzonej nawierzchni, z łatwością poradzi sobie podczas jazdy na kostce brukowej. Jest idealna jako środek transportu do pracy, czy też przejażdżkę po parku.

Hulajnoga z regulowaną wysokością kierownicy

Micro Speed+ posiada regulowaną kierownicę, w wysokości 67-96 cm. Sprawia to, że mogą jeździć na niej dzieci od 12 roku życia, a starcza aż do dorosłości. Limit wagowy hulajnogi Micro Speed Plus wynosi 100 kg, więc w połączeniu z wysoką kierownicą, dorośli spokojnie mogą używać tej hulajnogi jako codziennego środka transportu. Hulajnoga posiada wygodne piankowe rączki, dzięki której nawet przy większej ilości drgań, czy przy dłuższej przejażdżce, ręce nie czują dyskomfortu. Wygodne piankowe rączki zapewniają pewny chwyt przez całą podróż hulajnogą.

Składana hulajnoga Micro Speed Plus

Hulajnoga posiada system składania. Składanie następuje w miejscu łączenia się kierownicy z podestem, co znacząco wpływa na wielkość hulajnogi po złożeniu. Wraz z składanymi rączkami, hulajnoga po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu jest łatwa w składowaniu czy transportowaniu. System składania posiada też specjalną blokadę, która zapobiega niechcianemu złożeniu się czy rozłożeniu, oraz zwiększa sztywność konstrukcji.

Hamowanie hulajnogą

Ten model hulajnogi Micro, posiada hamulec umieszczony pod piętą. Jest to jeden z najprostszych systemów do nauczenia się oraz dodatkowo jest bardzo wydajny. i praktycznie niezawodny. Hamulec zatrzymuje tylne koło.

Cechy hulajnogi Micro Speed+

 • Dla dzieci i dorosłych
 • Składana
 • Amortyzowane koła
 • Szeroki podest do stania
 • Posiada hamulec

Dane techniczne hulajnogi Micro Speed Plus

 • Waga: 3,75 kg
 • Maksymalne obciążenie: 100 kg
 • Wiek: 12+
 • Sposób składania: składana kierownica
 • Wielkość podestu: 34 x 12 cm
 • Wysokość kierownicy: 67 - 96 cm
 • Wielkość kółek: 145 mm
 • Wysokość podestu od ziemi; 6 cm
 • Koła: pochłaniające drgania
 • Materiał kół: poliuretan
 • Łożyska kół: maszynowe ABEC 9

 

Więcej informacji
Kolorbrak
Product NameHulajnoga Micro SPEED Czarna / Pomarańcz
PromocjaNie
NowośćNie
Czas dostawy24 h
MarkaMICRO
ean7640108560490
Twoja ocena
Brak powiązanych postów