Herobility - butelka antykolkowa 340 ml różowa

43,00 zł
Dostępny
Czas dostawy
24 h
SKU
1000010752

Herobility - butelka antykolkowa Herobottle 340 ml różowa

HeroBottle to szwedzka butelka dla niemowląt o zupełnie nowym standardzie. Wyposażona w podwójny system antykolkowy i unikalny smoczek, który imituje dziecku kształt piersi jest rozwiązaniem doskonałym dla maluszków, wspierając rodziców przy codziennym karmieniu.

Butelka o pojemności 340 ml jest wyposażona w smoczek rozmiaru L, odpowiedni od 4. miesiąca życia.

Dlaczego butelka antykolkowa HeroBottle?

Podwójny system antykolkowy i owalny kształt smoczka
Tradycyjny system antykolkowy opiera się na dodaniu do smoczka dodatkowego otworu odpowietrzającego, który tworzy równomierny przepływ, zapobiega powstawaniu próżni i połykaniu powietrza przez niemowlę podczas picia. Firma Herobility wynalazła i opatentowała następną generację smoczków do butelek.

Smoczek HeroTeat ma owalny kształt, dzięki któremu idealnie dopasowuje się do ust dziecka. Przejście z karmienia piersią na karmienie butelką jest dzięki niemu znacznie łatwiejsze. Powietrze nie przedostaje się kącikami ust dziecka. Eliminujemy w ten sposób całkowicie możliwość połykania powietrza, a przez to minimalizujemy ryzyko wystąpienia kolki, ślinienia oraz ulewania pokarmu podczas karmienia. Tradycyjny wentylek odpowietrzający zapewnia równomierny przepływ płynów i zapobiega tworzeniu się próżni w butelce.

Łatwe przygotowanie mieszanki
Szczelnie zakręcana przykrywka zamienia butelkę Herobility w shaker. Sitko-mikser idealnie rozprowadza mieszankę mleczną zapobiegając powstaniu grudek i zatykaniu smoczka. Unikamy dzięki temu przeciekania i bałaganu, który jest możliwy przy tradycyjnych butelkach, gdzie w celu wymieszania składników należy zatkać palcem dziurkę w smoczku i potrząsać butelką.

Szczelny pojemnik na przekąski
HeroBottle posiada w zestawie pojemnik na mleko modyfikowane lub przekąski niezbędne podczas podróży i spaceru. Można podgrzewać go w kuchence mikrofalowej oraz przechowywać w zamrażarce. Posiada szczelnie zakręcaną nakrętkę, nadaje się więc także do przechowywania płynów. Pojemność 100 ml – akurat na dużą porcję mleka modyfikowanego. Pojemniki można łączyć ze sobą, a także przykręcić do dna butelki HeroBottle lub kubka niekapka HeroSippy.

Pielęgnacja butelki
Butelki Herobility można myć w zmywarce. Nacięcia w dnie butelki odprowadzają nadmiar wody nagromadzonej podczas mycia.

Unikalny kształt butelki 
Bardzo szeroki otwór w butelkach Herobility ułatwia napełnianie butelki oraz umożliwia jej dokładne umycie. Ergonomiczny kształt sprawia, że nawet małe dziecko nie będzie miało trudności z utrzymaniem butelki w rączkach.

BPA FREE
Butelki Herobility wykonane są z najwyższej jakości Polypropylenu PP oraz silikonu. Nie zawierają Bisfenolu A (BPA) ani Ftalanów (Phthalates).

Więcej informacji
Product NameHerobility - butelka antykolkowa 340 ml różowa
Pojemność340 ml
Czas dostawy24 h
Kolorbrak
MarkaHEROBILITY
ean7350004050253
Rodzaj materiałuplastik
PromocjaNie
NowośćNie
Twoja ocena
Brak powiązanych postów