Fotelik rowerowy Urban IKI na przód

Przedni fotelik Urban IKI przeznaczony jest do przewożenia dzieci na rowerze, o wadze od 9 kg do 15 kg lub od 9 miesięcy do 3 lat.

Modele Urban IKI montowane na kierownice, charakteryzują się wspaniałym, minimalistycznym holenderskim designem i japońską precyzją, która bezpośrednio wpływa na komfort oraz bezpieczeńswo.

Fotelik rowerowy na kierownicę Urban IKI możemy dodatkowo wyposażyć w przednią osłonę oraz podpórkę na rączki, dzięki której twoje dziecko będzie jeszcze bardziej chronione. Cały zestaw tworzy świetne połączenie podczas wycieczek na rowerze 

Bezpieczny przedni fotelik rowerowy Urban IKI

Fotelik na kierownice musi być komfortowy i bezpieczny. Składa się na to wiele elementów: konstrukcja, materiały, elementy wyposażenia. Foteliki Urban IKI na przód charakteryzują się:

 • 5-punktowymi, regulowanymi pasami bezpieczeństwa
 • Miękkimi narramiennikami i siedziskiem
 • Regulowanymi podnóżkami z pasami

Te elementy pozwoliły Fotelikowi Urban IKI na kierownicę zdobyć ceniony certyfikat TÜV dzięki któremu mozemy być pewni, że fotelik jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu. Dodatkowo fotelik Urban IKI jest atestowany i jest zgodny z normą EN14344.

Jak zamontować fotelik rowerowy na kierownicę Urban IKI?

Najważniejszą cechą jaką powinien posiadać fotelik rowerowy na przód. oprócz wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu użytkowania, jest łatwość montażu. Montaż fotelika Urban IKI na przód składa się z dwóch elementów - adaptera i samego fotelika.

Adapter pasuje do kierownic o średnicy wspornika od 22 mm do 28 mm i wysokości co najmniej 30 mm. Po przykręceniu adaptera kluczem który otrzymujemy wraz z zestawem, wystarczy wsunąć fotelik w adapter, aż usłyszymy charakterystyczne kliknięcie.

Do jakiego roweru pasuje fotelik rowerowy na kierownice URBAN IKI?

W przypadku jazdy z fotelikiem rowerowym na kierownicę najlepiej sprawdza się rower miejski który z reguły posiada wysoki wspornik kierownicy oraz szeroką kierownicę. Oczywiście jesteśmy w stanie zamontować fotelik na inny typie roweru, należy tylko pamiętać, że adapter pasuje do wsporników o średnicy 22 do 28 mm i wysokości 30 mm.

Zdaża się, że nasz rower posiada mostek typu A-Head, najczęściej są to rowery sportowe bądź MTB. Proponujemy wtedy skontaktować się z nami i pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu adaptera i fotelika.

Jeśli twój rower nie spełnia tych wymogów, aby bezpiecznie zamontować fotelik na kierownicę, proponujemy foteliki Urban IKI montowane na tył do bagażnika lub ramy

Do jakiego wieku dziecka można korzystać z fotelika na przód Urban IKI?

Fotelik Urban IKI zostały zaprojektowane tak, by mogły z nich korzystać nawet 3 letnie dzieci. Jest to możliwe dzięki regulowanym pasom oraz regulowanym podnóżkom które możemy dostosować do wzrostu naszego dziecka. 

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden szczegół. Fotelik Urban IKI na kierownicę oprócz mozliwości dostosowania wysokości do jednoroczego dziecka, jak i trzyletniego, przeznaczony jest dla dzieci w wadze od 9 do 15 kg. 

Specyfikacja fotelika rowerowego na kierownice Urban IKI

 • Wiek dziecka od 9 miesięcy do 3 lat
 • Waga dziecka od 9 do 15 kg
 • Pasuje do kierownic o średnicy od 22 do 28 mm
 • Wszystkie części do montażu w zestawie
 • Imbus 5 w komplecie
 • Łatwy montaż
 • Testowany i zatwierdzony przez TUV
 • waga: 2,38 kg
 • wymiary: Wysokość oparcia 35 cm; szerokość 26 cm; długość siedziska 17 cm
 • gwarancja: 24 miesiące
Więcej informacji
Wariant konfigtak
Product NameFotelik rowerowy na kierownicę URBAN IKI Zielony
ean4511890213655
KolorZielony
Wysyłka48 h
Sposób montażuNa bagażnik
Stannew
PromocjaNie
MarkaURBAN IKI
Wiek9m +
BestsellerNie
NowośćNie
Brak powiązanych postów
  Inne produkty od URBAN IKI
  © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved