Fotelik rowerowy BOBIKE Maxi Exclusive na ramę i bagażnik Cinnamon Brown

458,00 zł
Brak w magazynie
SKU
1000000278

Fotelik rowerowy Bobike Maxi Exclusive montowany na ramę i bagażnik kolor Cinnamon Brown

Fotelik przeznaczony dla dzieci w wieku 9 miesięcy do 5 lat lub 9 kg do 22 kg

Bezpieczny fotelik rowerowy Bobike

Podróżowanie rowerem to nie tylko świetna przygoda ale i dbanie o zdrowy styl życia. Warto uczyć dziecko tych wartości od małego. Aby przeżywać takie przygody razem z dzieckiem, potrzebny jest dobry, bezpieczny i wygodny fotelik rowerowy. Właśnie takie foteliki produkuje holenderska firma Bobike i oferuje szeroką gamę fotelików montowanych do roweru. Fotelik rowerowy Bobike Maxi Exclusive wykonany jest z trwałych materiałów a jego ścianki są podwójne co daje większą trwałość i sztywność. Opatentowane 3-punktowe pasy bezpieczeństwa pozwalają na bezpieczną jazdę dziecka na prawie każdej nawierzchni i dobrze utrzymują sylwetkę dziecka w pionie. Dzięki regulowanym podnóżkom jazda jest komfortowa i nie naraża dziecka na dyskomfort związany z niedopasowana wysokością podnóżków.

Nowoczesny styl i nagrody dla fotelików na rower Bobike

"

Foteliki rowerowe Bobike zostały zaprojektowane w Holandii, wyprodukowane w Europie. Bardzo łatwo można rozpoznać je po wyjątkowo stylowym, nowoczesnym wyglądzie, który idealnie pasuje do aktualnych trendów rowerowych. Foteliki Bobike zdobyły już kilka nagród w dziedzinie bezpieczeństwa, w tym nagrodę IF Desing Award. Holenderska Organizacja Konsumencka przyznała fotelikowi rowerowemu Bobike Maxi Exclusive tytuły Best Tested i Best Buy. Piękne stonowane kolory pozwalają na dopasowanie fotelika kolorystycznie do gustu każdego rodzica.

"

Dlaczego Bobike Maxi Exclusive ?

Bobike to świeży, stylowy, holenderski design. Ten fotelik rowerowy posiada unikalne, wyprofilowane pasy, które łatwo przypniemy i odepniemy jedną ręką. Nawet gdy dziecko zasypia, pasy utrzymują ciało dziecka w pozycji pionowej.

Specjalny system montażu fotelika Bobike Maxi Exclusive Cinnamon Brown, zwany Click&Go, pozwala nie tylko na szybką instalację, ale także na szybkie i łatwe przełączenia między rowerami.

Ponadto fotelik rowerowy Bobike Maxi Exclusive oferuje 5 pozycji wpięcia pasów, co czyni go idealnym siedziskiem na dłuższe przejażdżki. W momencie kiedy dziecko podrośnie, nie ma potrzeby wymiany fotelika na większy. Wystrczy przepiąć pasy na wyższy poziom, odpowiedni do wysokości na jakiej znajdują się ramiona dziecka. Dodatkowo oparcie na specjalne wycięcie, dzięki czemu kask dziecka nie przeszkadza dziecku w wygodnym oparciu głowy.

Sposób montażu fotelika na rower Bobike Maxi Exclusive

Fotelik posiada dwie możiwości montażu. Pierwszą z nich jest montaż fotelika na bagażnik rowerowy. Na bagażniku roweru montuje się bazę, do którego doczepienie fotelika rowerwego Bobike zajmuje tylko chwilę. Takie rozwązanie nie tylko pozwala na szybkie zdjęcie i założenie fotelika, w zależności czy będzie nam potrzebny przy następnej jeździe, ale również pozwala na bezproblemowe przekładanie fotelika między wieloma rowerami (o ile posiadają one przykręconą bazę pod fotelik Bobike). Drugą możliwością jest montaż specjalnego stelażu Bobike do ramy roweru który naśladuje bagażnik rowery, po czym do tego mocowana jest baza fotelika, a na niej sam fotelik.

Uwaga: Przed założeniem bazy na bagażnik należy upewnić się, że bagażnik jest przystosowany do fotelików rowerowych. W innym przypadku zabronione jest montowanie fotelika do bagażnika rowerowego.

Cechy fotelika rowerowego Bobike Maxi Exclusive Cinnamon Brown

 • dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 5 lat
 • punktowa regulacja wysokości pasów
 • regulowana wysokość podnóżków
 • łatwy i szybki montaż na bagażnikach rowerowych
 • wykonany z trwałych materiałów
 • unikalne podwójne ścianki fotelika
 • opatentowane 3-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • wygodne, wodoodporne siedzenie
 • pasuje do rowerów elektrycznych
 • wymiary produktu: 760 x 370 x 350 mm
 • waga: 3305 g
 • Więcej informacji
  Product NameFotelik rowerowy BOBIKE Maxi Exclusive na ramę i bagażnik Cinnamon Brown
  Kolorbrak
  NowośćNie
  Sposób montażuNa ramę
  PromocjaNie
  MarkaBOBIKE
  ean5604415074516
  Twoja ocena
  Brak powiązanych postów