Torby i plecaki

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Torby i plecaki
Torby i plecaki

Torba lub plecak to must have każdej wyprawki - coś, bez czego nie wyjdziesz z domu na dłużej niż chwilę.

Torby do wózka dziecięcego

W sklepie Bikeovo oferujemy super kobiece i niezwykle funkcjonalne torby do wózka o niespotykanym wyposażeniu. Pomogą Wam realizować się w czasie wyjątkowego okresu macierzyństwa, zapewniając że macie z sobą to co niezbędne. 

Plecaki i torby do wózków

Plecak lub  torba do wózka posiadają wiele cech, ułatwiających spacery, pielęgnację, karmienie i zabawę z maluszkiem poza domem. Dzięki niezliczonym kieszeniom pomieszczą wszystko to, co najbardziej potrzebne maluszkowi i rodzicom. Dzięki dodatkowym zaczepom - posiadają możliwość przypięcia ich do rączki wózka.

Wśród toreb do wózka wiodące marki to Joissy, ELodie Details, Childhome, My Bag's. Cechują je wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu materiały, pojemne kieszenie o różnej wielkości, przemyślane rozmieszczenie wnętrza, a także ciekawy design, idący z duchem czasu dla nowoczesnych rodziców.

W opiece nad pociechą niezwykle przydatne są specjalne torby, które mają wiele przegródek i kieszeni, które pozwalają pomieścić wszystko, co niezbędne, gdy spędza się z maluszkiem czas poza domem.


Torby dla mam są bardzo funkcjonalne i wytrzymałe.

Wykonuje się je z wysokiej jakości materiałów, również wodoodpornych, aby w pełni ochronić wyposażenie. Mimo to są bardzo lekkie i stylowe. Torby do wózków oprócz praktycznych przegródek, np. izolowanych na butelki, zawierają na przykład maty do przewijania. Są bardzo pojemne. Sprawdzają się również do noszenia na co dzień, przewieszone przez ramię.

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved