Zestawy do jedzenia dla dzieci

Zobacz jako

Produkty 2

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Promocja
  Zestaw jedzeniowy Easy-Feed Teal/Grey Skip Hop
  Cena promocyjna 152,52 zł Regular Price 164,00 zł
 2. Promocja
  Zestaw Jedzeniowy dla dziecka Skip Hop Zoo Rekin
  Cena promocyjna 57,66 zł Regular Price 62,00 zł
  Brak w magazynie
Zobacz jako

Produkty 2

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Zestawy do jedzenia dla dzieci
Zestawy do jedzenia dla dzieci

Rozszerzanie diety u maluszka to bardzo wazny etap w życiu dziecka. Aby rozpocząć tę przygodę sprawnie i bezproblemowo z pewnością należy rozejrzeć się za odpowiednimi naczyniami. Na dobry początek polecamy wybrać komplet naczyń dla dzieci wykonanych ze silikonu. Dodatkowym atutem tych modeli jest to, że bardzo często posiadaja one przyssawki, które niweluja ryzyko upadku nacyń wrazz  zawartością. Zabezpieczają one takze talerzyk czy kubeczek przed przesuwaniem, więc ryzyko rozrzuceniem jedzenia przez dziecko w czasie jego gwałtownych ruchów jest minimalne.

Silikonowe zestawy do karmienia dzieci 

W naszym sklepie internetowym mozecie kupić wiele silikonowych zestawów dla niemowląt i starsych dzieci. Silikonowe nacynia są doskonałą alternatywą do tradycyjnych naczyń ceramicznych ora z melaminy. Główne alety to: nie ulegają uszkodzeniom, nie biją się i nie mona ich uszkodzić. Są [przyjemne i miękkie dlatego dzieci je bardzo lubią. łatwo je utrzymać w czzystości, znoszżą wysoką temperaturę i zamrażanie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Naczynia z silikonu najbezpieczniejsze dla małych dzieci

Naczynia dziecięce z silikonu są miękkie i bezpieczne. Dzięki temu nie można zrobić sobie nimi krzywdy i karmienia prebiega bez stresu. W sklepie Bikeovo kupicie rozwiązania znanych i lubianych na całym świecie marek, takich jak: Filibabba,  b.box, Beaba, Done by Deer, Minikoioi czy Elodie Details.

Talerzyki dla dzieci oraz miseczki, w których podajemy pokarmy dla niemowląt, muszą być wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów. Pamiętajmy, że małe dziecko poznaje świat wszystkimi zmysłami i często bawi się jedzeniem oraz zastawą.
 

Jakie zestawy do jedzenia dla małych dzieci wybrać?

 
Talerzyki i miseczki dla niemowląt muszą więc być wykonane z materiałów, które nie jest łatwo uszkodzić. Nie mogą się stłuc, gdy spadną na ziemię, muszą też być odporne na wyginanie i zabwę nimi. Ponadto talerzyki i miseczki dla niemowląt powinny mieć zaokrąglone brzegi, tak by zapobiec skaleczeniu. Zestaw taki ( miseczka, talerzyk, sztućce) muszą mieścić się na posiadanym przez nas krzesełku do karmienia lub na stole. 
Zestaw do jedzenia dla dziecka musi również podobać się maluszkowi więc warto wybrać ulubiony przez niego kolor lub wzór z ulubionym bohaterem. 
 

Którą miseczkę z talerzykiem dla niemowlaka kupić ?

Talerzyki i miseczki dla dzieci najczęściej produkowane są silikonu, plastiku lub ostatnio coraz częściej: z bioplastiku. Oststnimi czasy króluje sdilikonjako ten najbezpiecnziejszy dla dziecka, nietłukący się, miękki i przyjazny dla małych rączek dziecka. Muszą mieć wszystkie wymagane atesty, nie mogą też zawierać substancji toksycznych, na przykład BPA (bisfenolu) używanego często do produkcji tworzyw sztucznych.
 

Zestawy naczyń do metody BLW

Warto wybrać talerzyki i miseczki, które ułatwiają dziecku samodzielne jedzenie. Szczególnie jeśli stosujesz metodę BLW. Założeniem metody jest pozwoleniu dziecku na samodzielne jedzenie już od pierwszego posiłku dań w takich konsystencjach, jakie są w rzeczywistości, np. różyczka brokułu, makaron z sosem, kasza z owocami. Metoda ta opiera się w swoim założeniu na całkowitym zaufaniu do dziecka i jego możliwości. Dziecko samodzielnie steruje rozszerzaniem diety i procesem odstawiania się od mleka na rzecz pokarmów stałych.
 
W tej i innych metodach rozszerzania diety przydadzą się talerzyki z dnem antypoślizgowym oraz miseczka dla dziecka z przyssawką. Dostępne w naszym sklepie talerzyki dla niemowlaka z przyssawką oraz miseczki, skutecznie zapobiegajją upadaniu naczynia podczas jedzenia. 

Zestawy najlepszych jakościowo pierwszych naczyń dla dzieci

Komplet do jedzenia dla dzieci najczęściej składa się: talerzyk, miseczka, kubek oraz łyżeczka.


.

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved