Miseczki dla dzieci

Zobacz jako

Produkty 2

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
 1. Bestseller
  Brak w magazynie
 2. Bestseller
  Brak w magazynie
Zobacz jako

Produkty 2

30
 • 9
 • 18
 • 30
 • 48
na stronę
Filtry
 • Pozycja
Pozycja
Miseczki dla dzieci
Miseczki dla dzieci
Miseczka do karmienia niemowląt to najbardziej poszukiwane przez rodziców naczynie, kiedy zaczynamy rozszerzać dietę u niemowlaka. Jest to bardzo ważne akcesorium w pierwszych miesiącach życia dziecka, kiedy stopniowo rozszerzamy jego dietę i wprowadzamy pokarmy inne niż mleko.
 

Pierwsze miseczki do karmienia niemowlaka

Od pierwszego naczynia dla naszego maleństwa oczekujemy, że będzie ułatwiać dziecku pierwsze stałe posiłki, a co najważniejsze, będzie wykonane z bezpiecznych materiałów. W sklepie Bikeovo oferujemy Państwu duży wybór tego typu produktów, tak więc każdy znajdzie odpowiednie miseczki do jedzenia dla swoich pociech, zależnie od preferowanego style, metody karmienia czy ceny. 
 

Miseczki dla niemowląt – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Naczynia dla niemowląt powinny być wykonane z materiału bezpiecznego, czyli sprawdzonego i przebadanego. Talerzyki i miseczki dla dzieci nie mogą zawierać w składzie żadnych toksycznych substancji, muszą mieć dopuszczenie do kontaktu z żywnością ponieważ mają bezpośredni kontakt z niedość dobrze jeszczew wykształcoym układme pokarmowym maluszka. Warto takaże wybrać miseczkę dla niemowlaka niedużą, która pomieści zawartość potrzebną maluchowi ale nie przerazi swoją wielkością i głębokością. Przydatnym dodatkiem będzie także przyssawka, która posiada wiele modeli miseczek dla niemowląt. Przyssawka ta uniemożliwia lub skutecznie utrudnia przypadkowe zrzucanie naczyń ze stplika lub krzesełka do karmienia. 

Miseczki niemowlęce do rozszerzania diety u niemowląt

Dzieci szczególnie upodobały sobie talerzyki i miseczki ze swoimi ulubionymi bohaterami z bajek. Wysoko w rankingu znajdują się również naczynia z podobiznami zwierząt lub kolorowymi, wesołymi wzorami. Atrakcyjny wygląd akcesoriów stołowych sprawi, że dzidziuś chętniej będzie podejmował próby samodzielnego spożywania pokarmów.
 

Silikonowe miseczki z przyssawką do karmienia niemowląt

Miseczka silikonowa z przyssawką dealnie sprawdzi się w trakcie nauki samodzielnego jedzenia. Posiada przyssawkę, która w bezpieczny sposób przylega do podłoża i zapobiega przypadkowemu strąceniu z krzesełka do karmienia lub stołu. W sklepiu Bikeovo znajdziecie wiele modeli miseczek niemowlęcych z przyssawką, zapobiegającą zrzucaniu.

Kształt misek silikonowychi jest barsdzo przyjazny dla malucha, Materiał, z którego są wykoanane miseczki z naszje oferty wykonane są z miękkirgo i elastyczngo silikonu. Można ją w bezpieczny sposób myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej. Sprawdzi się w trakcie rozszerzania diety metodą BLW.

Szeroki asortyment naczyń dla dzieci dostępny jest w naszym sklepie internetowym

Jeśli masz już miseczkę dla niemowlaka i potrzebujesz dla malucha pierwszych, wygodnycnb talerzyków, zapraszamy do kategoii: Talerzyki dla dzieci, dzie znajdziesz wiele praktycznych i ładnych modeli. 
 
alerz dla dziecka 
 
 
Dobrym pomysłem jest też talerzyk dla dziecka z przegródkami, w które możemy włożyć różne rodzaje dań. Będzie to wyglądać kolorowo i estetycznie, a także nauczy malucha samodzielnego dobierania składników. Nabieranie składników z talerzyka z przegródkami jest trudniejsze, więc tego typu naczynie polecane jest raczej dla starszych dzieci.
 
Wybierając zestaw talerzyków dla dzieci, warto też zapytać o zdanie naszą pociechę. W końcu to ona będzie ich używać, a jeśli dziecku spodoba się kolor i kształt talerzyków i miseczek, chętniej będzie spożywać w nich posiłki.
 
Dostępne są też miseczki niewysypki oraz talerze, z których nie wylewa się zupa. To dobry wybór dla malucha, który uwielbia eksperymentować z jedzeniem, zapobiega też marnowaniu jedzenia.
 
Dla niejadka przyda się zestaw kolorowych talerzyków, którymi dziecko będzie mogło także się bawić. Zachęci to dziecko do przebywania przy stole, a przy tym do zjedzenia posiłku.
 
© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved