Parasolki dla dzieci

Zobacz jako

Produkty 4

30
  • 9
  • 18
  • 30
  • 48
na stronę
Filtry
  • Pozycja
Pozycja
Zobacz jako

Produkty 4

30
  • 9
  • 18
  • 30
  • 48
na stronę
Filtry
  • Pozycja
Pozycja
Parasolki dla dzieci
Parasolki dla dzieci

Parasolki dla dzieci podobnie jak kurtki czy kombinezony przeciwdeszczowe i kalosze to niezbędne wyposażenie dzieci w porach roku, gdzie pogoda lubi płatać figle. Dziecko wyposażone w odpowieni do wieku parasol dziecięcy i nieprzemakalną odzież może swobodnie przebywać na dworze podczas deszczu. 

Parasole dziecięce

Dziecięce parasolki różnią się od tych dla dorosłych przede wszystkim wymiarami, dostosowanymi do potrzeb najmłodszych. Czasza, stelaż parasola i rączka są tak zaprojektowane, by skutecznie chronić przed deszczem i jednocześnie nie przeciążać dziecięcej rączki. Tego rodzaju parasole są lekkie, by nie stanowiły zbytniego ciężaru dla małego dziecka. Dziecięca parasolka łatwo się otwiera, bez trudu można ją uchwycić małymi rączkami i nie ma żadnych niebezpiecznych, ostrych zakończeń. 

Parasolki dla dzieci w wieku przedszkolnym

W sklepie Bikeovo znajdziesz parasole dla przedszkolaków, więc jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku przedszkolnym z pewnością dobierzesz model dla swojego malucha. Zaopatrując dziecko w to niezbędne na deszcz akcesorium, masz pewność, że Twój maluch nie przemoknie i nie zmarznie. Parasole dla małych dzieci są leciutkie, maja kolorowe wzory aby cieszyć oko malucha i zachęcać do używania gdy zajdzie potrzeba. Wśród oferowanych produktów znajdziesz idealne propozycje parasoli dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

Parasolki dziecięce zmieniające kolor podczas deszczu

Oferujemy także szeroki wybór najróżniejszych wzorów parasolek dziecięcych, które zmieniają kolor. Magiczne parasolki marki Floss & Rock, zmieniają kolor pod wpływem deszczu! Obserwuj, jak białe obszary w magiczny sposób zmieniają kolor podczas deszczu, gdy wysychają wracają do bieli i dzieje się to ponownie, gdy wraca deszcz. Spacer w deszczu z taką parsolką to dopiero frajda!

Stylowe parasolki marki Fresk

Aby spacer i zabawa w deszczu były jeszcze przyjemniejsze warto wyposażyć dziecko w odpowiednią parasolkę. Sięgnij więc po artykuły wysokiej jakości jakie znajdziesz sklepie bikeovo. Nasze parasolki to gwarancja wysokiej jakości i bezpiecznego wykonania. Te od marki FRESK utrzymane są w pastelowej kolorystyce i mają stylowe wzory. Powtarzalne w kolekcji Freska printy pozwalają stworzyć zestawy w jednym wzorze razem z kaloszami Fresk, odzieżą i plecakami. Wyprodukowano je z recyklingowanego poliestru a każda z parasolek posiada praktyczne zapięcie na rzep.

Duży wybór parasoli dla dzieci w sklepie Bikeovo

W sklepie Bikeovo stawiamy nie tylko na walory użytkowe, ale również estetyczne oferowanych produktów, dlatego też nasze dziecięce parasolki dla dziewczynek i chłopców charakteryzują się niebanalnym i nowoczesnym designem. Kolorowa parasolka to także wesoły akcent  w pochmurne dni i z pewnością poprawi humor malucha zachęcając do zabawy na dworze. Każdy kto ma zamiar wyposoażyć dziecko na chłodniejsze zimowe dni znajdzie w naszym sklepie kalosze, wodoodporną odzież wierzchnią oraz parasole dla dzieci w przystepnej cenie.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty parasolek dla dzieci najwyższej jakości na www.bikeovo.pl

© 2022 BikeOVO | All Rights Reserved