Chusta Buff Angler IS UV DY Mahi Multi

89,00 zł
Brak w magazynie
SKU
1000000315

Chusta Buff Angler IS UV DY Mahi Multi 

W Polsce oryginalny Buff, jak i wzorowane na nim produkty innych firm, spotyka się pod nazwami "chusta wielofunkcyjna" i "szalokominarka". Produkt jest rodzajem rurki wykonanej z cienkiej tkaniny (mikrofibry), którą można nosić na głowie na wiele sposobów jako czapkę, kominiarkę (balaclavę), golf, chustę-bandamkę, maskę na twarz, opaskę na czoło. Może posłużyć także jako mankiet na rękę do ocierania potu lub do spinania długich włosów. Jak zapewnia producent, Buff chroni przed upałem, zimnem, kurzem, śniegiem i wiatrem. Nie pozwala, żeby pot zalewał oczy, i odprowadza na zewnątrz wilgoć i szybko wysycha. Jest trwały, elastyczny i nie ma szwów, ponieważ proces produkcyjny odbywa się na specjalnych krosnach rurkowych.

Chusta Buff Angler IS UV DY Mahi Multi
Buff Insect Shield jest linią wielofunkcyjnych chust wykorzystującą technologię chroniącą przed owadami. Wykonana jest z bezszwowego, elastycznego materiału Coolmax, który posiada wysoki filtr UV 95%.

Cechy produktu:
• efektywny, odstrasza wszelkiego rodzaju robactwo
• intensywnie nasączony – substancją czynną zastosowaną w Insect Shield jest permetryna, będąca syntetyczną wersją naturalnych odstraszaczy
• długotrwały – odzież nasączona Insect Shield zachowuje efektywne działanie odstraszające do 70 prań
• wygodny – bezzapachowy, antyalergiczny

Więcej informacji
Product NameChusta Buff Angler IS UV DY Mahi Multi
NowośćNie
PromocjaNie
MarkaBUFF
ean8428927203809
Kolorbrak
Twoja ocena
Brak powiązanych postów