Wózki wieloosobowe Childhome: idealne rozwiązanie dla żłobków i przedszkoli

Wózki wieloosobowe Childhome: idealne rozwiązanie dla żłobków i przedszkoli

Wybór wózka dla więcej niż jednego dziecka w rodzinie lub w instytucji typu żłobek czy przedszkole wymaga zastanowienia i zdefiniowania oczekiwań. Wózek wieloosobowy z pewnością musi być funkcjonalny, wygodny, komfortowy w prowadzeniu a przede wszystkim bezpieczny. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się gamie wózków marki Childhome, przeznaczonych do przewożenia 2, 3, 4 oraz 6 dzieci. Marka ta przywiązuje dużą wagę do łatwości kierowania wózkiem, bezpieczeństwa dzieci i stosuje najnowsze rozwiązania technologiczne w swoich wózkach. Zagościła na stałe w wielu przedszkolach i żłobkach w naszym kraju i na świecie gdzie z powidzeniem spełnia swoje role ułatwiając i umilając codzienne funkcjonowania dzieci i ich opiekunów.

Spis treści:

1. Wózki wieloosobowe dla żłobków i przedszkoli

2. Wózki 3-osobowe Childhome TRIPLET dla dużych rodzin i żłobków

3. Wózki dla 4 dzieci Childhome 

4. Wózki 6-osobowe Childhome Sixseater NEW Autobrake

5. Dlaczego warto wybrać wózki wieloosobowe Childhome?

6. Wózki dla większej liczby dzieci - inny wymiar spacerów

 

1. Wózki wieloosobowe żłobkowe i przedszkolne

Wózki wieloosobowe stanowią niezbędny element wyposażenia żłobków i przedszkoli. Dzięki nim zapewnia się wygodę, bezpieczeństwo i mobilność zarówno opiekunom, jak i dzieciom. jakie powinny być wózki dla żłobków? Ich podstawową rolą jest bezpieczne przewożenie dużej gromadki maluchów, gdzie każde dziecko może mieć inne potrzeby a wózek powinien zapewnić każdemu z nich taki sam poziom bezpieczeństwa. Jednym z wiodących producentów wózków wieloosobowych dla dzieci jest firma Childhome, która oferuje szeroki wybór modeli dostosowanych do różnych potrzeb placówek edukacyjnych.

wózek wieloosobowe dla żłobków

Childhome to marka, która opracowując swoje produkty dokładnie analizuje potrzeby rodziców i ich dzieci. Każdy z wózków przechodzi najważniejsze testy bezpieczeństwa, co daje użytkowików gwarancję jakości produktów. Wychodzenie z dziećmi ze żłobka czy przedszkola na spacer czy wycieczki to często nie lada wyzwanie. Część maluchów nie jest jeszcze w stanie pokonywać dłuższych dystansów samodzielnie – wówczas z pomocą opiekunom przychodzi wózek wieloosobowy. Oprócz wózków firma ma w swojej ofercie wiele artykułów dla dzieci oraz wyposażenie pokoi dziecięcych. Childhome to firma istniejąca na rynku już od 15 lat. Za swoje produkty otrzymała wiele nagród, w tym: Nagrodę Rodziców oraz głownę nagrodę w dziedzinie innowacji na targach w Kolonii: "Kind+Jugend Innovation Award".

2. Wózki 3-osobowe Childhome TRIPLET dla dużych rodzin i żłobków

Wózki 3-osobowe Childhome są doskonałym wyborem dla rodzin z trójką dzieci a także przedszkoli i żłobków, które chcą spacerować z większą grupą dzieci. Wózki te pozwalają na przewożenie trójki maluchów jednocześnie, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i komfortu. Wytrzymała konstrukcja oraz trzy oddzielne siedzenia zapewniają wygodę i równowagę podczas spacerów. Childhome wózek trzyosobowy Triplet NEW to doskonałe rozwiązanie dla rodziny z trójką dzieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zabrać całą gromadkę na spacer!

wózek 3 -osobowy Childhome Triplet

wózek dla 3 dzieci Childhome Triplet

 

3. Wózki dla 4 dzieci Childhome 

W placówkach o większej liczbie dzieci, wózki 4-osobowe Childhome są świetnym wyborem. Te modele umożliwiają przewożenie czwórki dzieci jednocześnie, co znacząco zwiększa efektywność i oszczędza czas. Mimo większej liczby siedzeń, wózki te pozostają łatwe w prowadzeniu i zapewniają niezbędne bezpieczeństwo każdemu maluchowi. W ofercie marki Childhome do wyboru są dwa modele wózków 4-osobowych: wózek czteroosobowy Quadruple NEW Autobrake posiada cztery osobne siedziska, z regulowanymi oparciami i pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa. Jest najwyższym technoologicznie i stylowo modelem dla 4 dzieci. Innym rozwiązaniem dla 4 dzieci jest bardziej podstawowa wersja wózka 4-osobowego dla dzieci w wieku od 6 miesiąca (dzieci siedzące) do około 3-4,5 lat (waga max. 15 kg) Childhome wózek 4-sosbowy TWO by TWO Wózek ten jest lżejszy i tańszy niż dobrze znany model Quadruple od Childhome. 

wózek dla 4 dzieci Childhome Two byTwo

wózek 4 osobowy Childhome Two by Two

 

4. Wózki 6-osobowe Childhome Sixseater NEW Autobrake

Największe placówki edukacyjne mogą znaleźć idealne rozwiązanie w postaci wózków 6-osobowych Childhome. Te modele pozwalają na jednoczesne przewożenie sześciu dzieci, co jest niezastąpione przy organizowaniu większych grup na spacerach. Pomimo znacznej liczby siedzeń, wózki te zachowują stabilność, a każde z miejsc jest wyposażone w pasy bezpieczeństwa oraz regulowane oparcia. Każde siedzisko ma swój, odczepiany daszek, chroniący dzieci przed słońcem, deszczem i wiatrem, oraz dwa duże kosze zakupowe, które z łatwością pomieszczą wszystkie najważniejsze rzeczy małych spacerowiczów. Wózek dla 6 dzieci Childhome Sixseater dostępny jest od ręki w sklepie Bikeovo.pl

wózek Childhome Sixseater

wózek dla 6 dzieci Childhome Six-Seater

 

5. Dlaczego warto wybrać wózki wieloosobowe Childhome?

Childhome to marka znana z wysokiej jakości produktów dla dzieci, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu. Wózki wieloosobowe Childhome to inwestycja w przyszłość przedszkoli i żłobków, ponieważ pozwalają one na sprawną organizację codziennych aktywności z najmłodszymi podopiecznymi. Każdy wózek do przewożenia dzieci z oferty Childhome, który znalazł się w naszej ofercie, jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu, zapewnia maksymalny komfort maluchom oraz ich opiekunom, którzy w prosty sposób mogą kierować pojazdem wieloosobowym. W ofercie marki można wybierać wśród wózków, które różnią się nieco między sobą m.in. układem siedzeń, a także ilością wolnych miejsc w środku. zapewnia maksymalny komfort maluchom oraz ich opiekunom, którzy w prosty sposób mogą kierować pojazdem wieloosobowym. Wózki dla dzieci z naszego sklepu posiadają są bezpieczne, posiadają mocne hamulce, osłony przed deszczem a także daszki chroniące przed słońcem.

6. Wózki dla większej liczby dzieci - inny wymiar spacerów

Wózki wieloosobowe Childhome stanowią doskonałe rozwiązanie dla przedszkoli i żłobków, które dbają o bezpieczeństwo i komfort dzieci podczas codziennych spacerów i wypraw na świeże powietrze. wybór wśród modeli 3-osobowych, 4-osobowych i 6-osobowych pozwala dostosować wybór do konkretnych potrzeb placówki. Dzięki solidnej konstrukcji i dbałości o detale, wózki Childhome są godne polecenia każdemu przedszkolowi i żłobkowi, który zależy na jakości i bezpieczeństwie. Firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w naszym kraju, co jest bardzo ważne z uwagi na dl€ższy niz zwkle czas eksloatacji wózka oraz szybkość i łatwość ewentulanych serwisów. 

© 2024 BikeOVO | All Rights Reserved