Nanobebe - Innowacyjna butelka do karmienia.

22-01-2019
Nanobebe - Innowacyjna butelka do karmienia.

Magia butelki do karmienia Nanobébé

W Bikeovo Kids Store pojawiła się niesamowita butelka do karmienia marki Nanobébé! Jest to innowacyjny produkt, dzięki któremu mleko matki zachowuje wszelkie wartości odżywcze, które są niezwykle cenne dla maluszka. Co zatem odróżnia ją od innych butelek?

Swoim kształtem przypomina pierś mamy – to unikalna technologia, która ułatwia dziecku płynne i bezstresowe przejście z karmienia piersią na karmienie mieszane

Dzięki obudowie mleko rozprowadza się w niej równomiernie – butelka posiada wewnątrz większą powierzchnię, co skutkuje szybkim i miarowym chłodzeniem lub ogrzewaniem mleka


Butelka ta jest łatwa w dokładnym czyszczeniu

Posiada świetny system wentylacji – redukuje ciśnienie podczas karmienia, co pomaga zmniejszyć kolkę u niemowląt
Nanobébé ma smoczek stworzony z silikonu medycznego, co chroni dziecko przed alergenami

Posiada 3 prędkości przepływu pokarmu

Można ją używać jako pojemnik do przechowywania mleka odciągniętego i bezpośrednio w niej je podgrzewać 

Zajmuje mało miejsca i ma świetny design!

Jest wolna od BPA i ftalanów

Jak widzicie, butelka ta ma niesamowite zalety. Cienka warstwa mleka na dużej powierzchni wewnątrz niej powoduje, że podgrzewanie go jest 2x szybsze niż w zwykłej butelce, a do podgrzania wystarczy jedynie ciepła woda z kranu!
Łatwa w obsłudze pozwoli na bezproblemowe karmienie dziecka przez ciocie, babcie czy innych opiekunów podczas nieobecności mamy.

Samo picie z butelki jest dla dziecka bardzo proste i intuicyjne, za co odpowiada jej przemyślany kształt. 

Marka Nanobébé zdecydowanie rewolucjonizuje branżę karmienia dzieci dzięki unikatowym produktom opracowanym wraz z zespołem pediatrów, konsultantów ds. laktacji i inżynierów biomedycznych. W swojej ofercie posiada również torebki do przechowywania pokarmu wraz z organizerem, mikrofalowe sterylizatory parowe do butelek i smoczków, suszarki, pojemniki do podgrzewania butelek i torebek, a także smoczki na butelki oraz uspokajające.
Produkty Nanobébé znajdziecie w naszym sklepie internetowym http://www.bikeovo.pl/nanobebe oraz stacjonarnie.

Slava Yurthev Copyright