Rewolucyjne czapki Ribcap, ponownie w ofercie naszego sklepu!

13-12-2018
Rewolucyjne czapki Ribcap, ponownie w ofercie naszego sklepu!

Ribcap, to rewolucyjne czapki ochronne! 

Ribcap ponownie wrócił do naszych  sklepów. Szukajcie ich tutaj!

A teraz trochę informacji o tym czym jest RIBCAP!

Każdy upadek lub wypadek jest inny. Powodują go inne siły i przynosi różne skutki. Ribcap zapewnia dobrą ochronę w momencie uderzenia na śliskiej nawierzchni (na przykład na stokach narciarskich, trasach saneczkowych, lodowisku lub pokrytych śniegiem drogach) lub przed uderzaniem głową w obłe obiekty. Ale prawie w ogóle nie chroni przed ostrymi przedmiotami (na przykład kijem narciarski) ze względu na miękkie materiały ochronne. Ribcap zapewnia ochronę przed rysami, otarciami i ochłodzeniem.

Z JAKIEGO MATERIAŁU WYKONANE SĄ OCHRANIACZE?


Materiał, z którego produkowane są ochraniacze to jest szwajcarski opatentowany materiał high-tech z właściwościami viscoelastycznymi i produkowany jest dokładnie do wymagań Ribcap w ramach wysoce skomplikowanej procedury. Chodzi o to aby gęstość i twardość materiału była precyzyjnie dostosowane do naszych zaleceń i oczekiwań. Materiał jest bardzo lekki, 100% oddychający i również pozostaje bez zmian podczas niskich temperatur. Materiał ochronny posiada certyfikat "Oeko-Tex Standard 100". Potwierdza to, że materiał jest wolna od zanieczyszczeń i rozpuszczalników (Test-Nr. ZHAO 053928).


Z JAKIEGO MATERIAŁU JEST WYKONANY RIBCAP?


Ribcap jest wykonany na zewnątrz z wysokiej jakości przędzy włoskiej (50% wełna Merino / 50% akryl) i polaru wewnątrz tak, żeby nieprzyjemnie nie swędzieć. Ochraniacze są wykonane ze szwajcarski materiał high-tech z właściwościami visco-elastycznymi. Ribcap jest 100% oddychający i również pozostaje bez zmian podczas niskich temperatur.

DLACZEGO RIBCAP JEST DOSTĘPNY W RÓŻNYCH ROZMIARACH?


Ribcap potrzebuje dopasowania do głowy w celu uzyskania optymalnej ochrony. Ribcap jest dostępny w trzech rozmiarach dla dorosłych (S, M, L) i trzy dziecięce rozmiary (Mini, Midi, Maxi). Ważne, żeby wybierać Ribcap, który najlepiej pasuje do głowy.


GDZIE RIBCAPS SĄ PRODUKOWANE? CZY PRODUKCJA ODBYWA SIĘ Z ZAPEWNIENIEM ZASAD SPRAWIEDLIWEGO HANDLU?


Ribcap współpracuje z firmami, które dbają o produkcje przyjazną dla środowiska i zrównoważonego rozwoju, które również traktują swoich pracowników z szacunkiem i których produkty są wytwarzane w humanitarnych warunkach. Ochraniacze są opracowane i produkowane w Szwajcarii. Produkty z dzianiny produkowane i konfekcjonowane w Bułgarii, gdzie współpracujemy z firmą średniej wielkości, która specjalizuje się w produkcji nakryć głowy. Ribcap organizuje i dogląda całego procesu produkcji.


CO W LECIE?


Ribcap opracowała nowy model również do użytku wiosną i latem. Stosujemy różnego rodzaju ochronne materiały w naszej czapce Ribcap. Letnie modele są lżejsze i dostarczą Ci więcej wentylacji podczas korzystania. Wyposażone są one również w coolmax i tkaninę Schoeller, aby zagwarantować najlepsze właściwości "oddychające" i poziom komfortu.


GDZIE MOŻNA KUPIĆ RIBCAP?


Przejdź do lokalizatora sklepów i dowiedzieć się w jakich sklepach na całym świecie można kupić Ribcap. Można również zamówić bezpośrednio Ribcap przez nasz sklep Online.1

Slava Yurthev Copyright