Jaki prezent na chrzciny?

18-11-2018
Jaki prezent na chrzciny?

Pomysły na prezent na chrzciny
Jeździk


Wheely Bug to australijskie jeździki w kształcie zwierząt przeznaczone dla dzieci w wieku 1-3 (rozmiar mały) oraz 3+ (rozmiar duży). Jeździki zbudowane są na solidnej drewnianej podstawie o bezpiecznych zaokrąglonych kształtach.

Mini2go Deluxe


Robiąca wrażenie hulajnoga Mini 2 Go Deluxe ma wszystko to, co kochasz w Mini Micro, ale z kilkoma innowacyjnymi ulepszeniami. Twoje dziecko może teraz jeździć na stojąco lub siedząco na tym wyjątkowym modelu odpowiednim dla dzieci od 18. miesiąca do 5. roku życia. Mini 2 Go Deluxe jest czymś więcej niż tylko hulajnogą. Zamocuj wygodne i mocne siedzisko, a Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się Mini 2 Go Deluxe jako jeździkiem.


Mini Micro Deluxe 3w1


Mini Micro Baby to unikalna hulajnoga dla dzieci 3 w 1 - trzy rodzaje jazdy dla trzech przedziałów wiekowych. Najmniejsze maluchy opierają się na siodełku i trzymają małej kierownicy. Taki jeździk jest stabilny i bezpieczny. Około drugiego roku życia przychodzi czas na samodzielną jazdę na hulajnodze, już nie na siedząco tylko na stojąco. Odkręcamy siodełko, ale zostawiamy małą kierownicę. W wieku lat 3 przychodzi czas na tradycyjną kierownicę od Mini Micro.


Komplet tekstyliów i akcesoriów do łóżeczka / pokoju


Delikatne dla skóry dziecka tekstylia i akcesoria w przeróżnych wzorach i kolorach z kolekcji La Millou to niezastąpione produkty, do których przywiązuje się zarówno każda mama, jak i każde dziecko. Wspaniale wykończone, antyalergiczne i mięciutkie. Wszystkie z nich można prać w pralce bez obawy utraty jakości. Produkty z ulubionej kolekcji można do siebie dopasować tworząc komplety ii wypełnić przestrzeń maluszka tak, aby otaczał się ciepłem i zawsze czuł się komfortowo.

Vaggaro 3w1


Vaggaro® to wyjątkowo praktyczny system mebli, które rosną z dzieckiem od narodzin do 3 roku życia. Linia Vaggaro składa się z gondoli, leżaczka i krzesełka – wszystkie moduły są montowane na tym samym, opatentowanym, składanym stelażu. W ciągu kilku chwil możemy zmienić funkcje mebelka zmieniając tylko materiałowe pokrycie, zależnie od potrzeb i wieku dziecka.


6. Leżaczek BabyBjorn Bliss


Leżaczek BABYBJÖRN Bliss zapewnia prawidłowe podparcie pleców oraz główki dziecka. Leżaczek posiada specjalnie siedzisko, które dopasowuje się do dziecka, odpowiednio rozkładając jego masę. Dzięki dwustronnemu poszyciu leżaczek BABYBJÖRN Bliss może być użytkowany zarówno jako leżaczek jak i fotelik. Leżaczek jest idealnym rozwiązaniem od okresu niemowlęcego do momentu, w którym dziecko nauczy się stabilnie siedzieć. Dla starszych, już chodzących dzieci leżaczek można łatwo przekształcić w wygodny fotelik. Idealny od urodzenia do 2 roku życia.

Slava Yurthev Copyright