Wanienka niemowlęca Thermo Bebe Jou Fabulous Celestial Blue

248,99 zł
Dostępny
Wysyłka
24 h
SKU
1000026944

Wanienka niemowlęca ze zintegrowanym termometrem Bebe Jou Celestial Blue

Wanienka Thermo bath to wanienka do kąpieli niemowlaka holenderskiej marki Bebe-Jou. Główna jej zaleta to z innowacyjny system zintegrowanego termometru do mierzenia temperatury wody, aby kąpiel maluszka była jak najbardziej bezpieczna i komfortowa. To pierwsza taka wanienka na rynku, a dzięki wbudowanej funkcji pomiaru temperatury zyskała dużą popularność. Polecana dla maluszków od urodzenia. Dla najmłodszych niemowląt można zastosować specjalne wkładki stabilizujące dla bezpiecznej i komfortowej kąpieli małego dziecka. Wkładka jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do czasu, kiedy dziecko osiągnie wagę 8 kg.

Wanienkę thermo można zamocować na stojaku z tej samej marki. Dzięki temu wanienka jest stabilna, a rodzic może kąpać dziecko bez konieczności schylania się. Stojaki do wanienki i wkładki stabilizujące do wanienki są produkowane w tych samych kolorach co wanienki. 

Wanienka dla niemowlaka z odpływem i termometrem Bebe Jou

Wanienka thermo Bebe-Jou posiada opływowy, ergonomiczny kształt, a wewnątrz wanienki jest specjalny uskok, który zapewnia bezpieczeństwo dzieciom siedzącym. Utrzymuje on malucha w odpowiedniej pozycji oraz wysokości, zapobiegając niekontrolowanemu zanurzeniu pod powierzchnię wody. Wanienka jest obszerna i wygodna zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Wanienka posiada wygodny otwór do odprowadzenia wody. Ten sprytny system odpływowy pozwala na szybkie opróżnienie wanienki. Dodatkowo, w zestawie znajdują się dwa pojemniczki na mydło i szampon. Zapobiega to konieczności odwrócenia uwagi od kąpieli noworodka, a tym samym zapewnia bezstresową i komfortową kąpiel dziecka.

Wanienka z termometrem bebe-jou wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa PP (stosowanego przy produktach żywnościowych). 

Cechy wanienki do kąpieli niemowlaka Bebe Jou:

  • Wanienka thermo zawiera dodatkowo dwa dyspensery na mydełko i szampon
  • Wanienka thermo posiada wewnątrz specjalny uskok, który zapewnia bezpieczeństwo dzieciom już siedzącym
  • Wanienka thermo ma wygodny system odpływowy, który umożliwia szybkie opróżnienie wanienki.
  • Wanienka thermo jest obszerna, wygodna dla dziecka i rodziców
  • Możliwość montażu do stojaka Bebe-Jou z systemem Click
  • Możliwość zastosowania wkładki stabilizującej
  • Wymiary: 83,5 x 40 x 32 cm
Więcej informacji
Wariant konfignie
Product NameWanienka niemowlęca Thermo Bebe Jou Fabulous Celestial Blue
KolorBrak
MarkaBEBE JOU
Wysyłka24 h
Stannew
ean8714929060572
PromocjaNie
BestsellerNie
NowośćNie
Twoja ocena
Brak powiązanych postów