Wanienka dla niemowląt Sense Edition z czujnikami temperatury Bebe Jou Mellow Rose

Nowość
299,00 zł
Dostępny
Wysyłka
24 h
SKU
1000210504
Bebe Jou Wanienka Sense Edition czujniki Mellow Rose

Wanienka niemowlęca z serii Sense Edition z czujnikami temperatury marki Bebe Jou 

Najnowsza linia wanienek Bebe-jou Sense posiada innowacyjny, zintegrowany termometr cyfrowy, który mierzy zarówno temperaturę wody, jak i temperaturę w pomieszczeniu. Sensor do pomiaru temperatury wody umieszczony jest w korku wanienki, a informacje są wyświetlane na module cyfrowym za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Pięknie zaprojektowany i poręczny dotykowy panel LED wyposażony jest w timer, który można ustawić na 10 minut. Dzięki temu rodzice wiedzą jak długo dziecko może przebywać w kąpieli.

Wanienka Bebe-jou Sense jest wygodną wanienką, zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Polecana dla maluszków od urodzenia do około drugiego roku życia. Dla najmłodszych niemowląt można zastosować specjalne wkładki stabilizujące dla bezpiecznej i komfortowej kąpieli małego dziecka. Wkładka jest przeznaczona dla dzieci od urodzenia do czasu, kiedy dziecko osiągnie wagę 8 kg.

Wanienka dla dziecka Bebe-Jou posiada opływowy, ergonomiczny kształt, a wewnątrz wanienki jest specjalny uskok, który zapewnia bezpieczeństwo dzieciom siedzącym. Utrzymuje on malucha w odpowiedniej pozycji oraz wysokości, zapobiegając niekontrolowanemu zanurzeniu pod powierzchnię wody. Wanienka jest obszerna i wygodna zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Wygodny otwór do odprowadzenia wody pozwala na szybkie opróżnienie wanienki.

Możliwość montażu do stojaka Bebe-Jou Sense z systemem Click dla pełnego bezpieczeństwa i komfortu. Można również używać wanienki samodzielnie bez stojaka. Do wanienki można dokupić wężyk odpływowy, aby spuścić z niej wodę po kąpieli. Kolor delikatny róż z połyskiem wewnątrz oraz matowy róż na zewnątrz.

Specyfikacja wanienki dla niemowląt Sense Bebe Jou

 • Wymiary: 79,5 x 41,5 x 30,8 cm
 • Materiał: PP
 • Baterie dołączone do zestawu
 • Instrukcja w języku polskim

Najważniejsze cechy wanienki z termometrem dla niemowląt

 • Maksymalna waga dziecka: do 18 kg
 • Wanienka posiada wewnątrz specjalny uskok, który zapewnia bezpieczeństwo dzieciom już siedzącym
 • Wanienka ma wygodny system odpływowy, który umożliwia szybkie opróżnienie wanienki.
 • Wanienka jest obszerna, wygodna dla dziecka i rodziców
 • Termometr zintegrowany z wanienką mierzy temperaturę powietrza i wody
 • Możliwość montażu do stojaka Bebe-Jou z systemem Click
 • Możliwość zastosowania wkładki stabilizującej

bébé-jou to marka akcesoriów pielęgnacyjnych dla dzieci, należąca do rodzinnej firmy Atelier 49 Nederland, która od 1949 roku produkuje swoje produkty w Holandii. Cechuje ją najwyższa jakość wykonania i pastelowy design. Wszystkie produkty marki są tworzone z wysokiej jakości materiałów, niektóre z nich, takie jak termometry kąpielowe są wytwarzane ręcznie. Do produkcji materiałów z tworzywa stosuje się tworzywo PP, które jest bezpieczne (stosowane w produktach żywnościowych) dla najmłodszych dzieci.

Więcej informacji
Wariant konfignie
Product NameWanienka dla niemowląt Sense Edition z czujnikami temperatury Bebe Jou Mellow Rose
KolorRóżowy
MarkaBEBE JOU
Wysyłka24 h
Stannew
ean8714929202569
PromocjaNie
BestsellerNie
NowośćTak
Twoja ocena
Brak powiązanych postów