Oli & Carol Maskotka Do It Yourself Banan Ana

Dostępny
SKU
1000362672
Wysyłka
48 h
Zestaw do szycia Oli&Carol przeznaczony są dla dzieci w wieku 6-12 lat. Pobudza wyobraźnię, uczy odpowiedzialności i planowania. Kilka prześlicznych wzorów bazujących na znanych owocach i warzywach. 
147,00 zł
  • Przelewy24
  • Blik

Maskotka DIY Oli&Carol to zestaw do szycia dedykowany dzieciom, który pozwala im samodzielnie wykonać własną, niepowtarzalną tekstylną zabawkę w kształcie owocu lub warzywa, zapewniając przy tym dobrą zabawę i wspólny czas z rodziną. Zestaw DIY pomaga także w rozwijaniu zdolności motorycznych dziecka.

Zabawki edukacyjne Do It Yourself rozwijają stymulację sensoryczną, swobodne myślenie, wyrażanie siebie, wyobraźnię i kreatywność u dzieci w wieku od 6 lat. Każda zabawka tekstylna DIY jest idealna jako prezent i zapakowana w dekoracyjne pudełko. Odkryj całą kolekcję maskotek Do it Yourself!

Oli&Carol to hiszpańska marka specjalizująca się w produkcji naturalnych kauczukowych zabawek dla współczesnych rodziców i ich dzieci. Zabawki Oli&Carol wykonane są ręcznie w 100% z naturalnego kauczuku z drzewa Hevea oraz ręcznie malowane certyfikowanymi barwnikami spożywczymi. Gryzaki są biodegradowalne, produkowane w sposób zrównoważony. Naturalne zabawki Oli&Carol zostały wykonane z jednego kawałka gumy bez otworów, co zapobiega przedostawaniu się wody do wnętrza, a tym samym tworzeniu bakterii. Dzięki temu są całkowicie bezpieczne i higieniczne do zabawy w czasie kąpieli. Czyszczenie i pielęgnacja: myć wodą z mydłem, przechowywać w suchym miejscu; nie sterylizować; wysuszyć po zabawie w kąpieli; nie wystawiać na długie działanie słońca lub sztucznego źródła światła by uniknąć wyblaknięcia koloru.

Więcej informacji
Wariant konfignie
Product NameOli & Carol Maskotka Do It Yourself Banan Ana
ean8437015928906
Wysyłka48 h
KolorBrak
Stannew
MarkaOLI AND CAROL
PromocjaNie
BestsellerNie
NowośćTak
Brak powiązanych postów
    © 2022 BikeOVO | All Rights Reserved