LennyLamb Kurtka do noszenia Proyecto L Niebieska

485,00 zł
Brak w magazynie
SKU
1000001854

Lenny Lamb Kurtka do noszenia Proyecto L Niebieska

Kurtka Proyecto Lenny Lamb jest przeznaczona dla rodziców noszących dzieci w chustach i nosidełkach. Można w niej nosić dziecko zarówno z przodu jak i z tyłu. Do każdej z tych funkcji kurtka posiada oddzielny panel, wsuwany pomiędzy suwaki, które odpowiednio powiększają kurtkę. Dzięki nim noszone dziecko jest doskonale chronione od deszczu, wiatru i chłodu. Nieocenioną zaletą jest również to, że na co dzień doskonale sprawdzi się jako zwykła, sportowa kurtka.

Parametry kurtek Proyecto:
deklarowana wodoszczelność pow. 10 000 mm słupa wody
deklarowana paroprzepuszczalność  wg czterech różnych norm:

>10000 g/m2/24hrs wg ASTM E96 BW

>5000 g/m2/24hrs wg JIS L-1099 A1

>45000 g/m2/24hrs wg JIS L-1099 B1

>75 %  wg  BS7209

Skład zestawu:
Panel przedni – pas materiału wsuwany z przodu, przystosowany do pomieszczenia nawet dużego dziecka. Posiada wyjście na główkę dziecka. Górna część doskonale chroni dekolt rodzica, a w razie potrzeby może posłużyć jako kapturek. System gumek w górze panela pozwala regulować górny obwód pozostawiając dużo miejsca tam, gdzie jest to szczególnie potrzebne. Do panela jest przypięty, za pomocą suwaków, kapturek dla dziecka, który stanowi dodatkową ochronę.

Panel tylni – pas materiału chroniący dziecko noszone na plecach, wsuwany pomiędzy specjalnie przygotowany suwak na plecach. W dolnej części znajduje się gumka ściągająca, profilująca panel.

Rozmiar L:
długość 83 cm
długość rękawa 71 cm
szerokość w kl. piersiowej 55 cm

Kurtka jest wykonana z dzianiny powlekanej, przeciwdeszczowej (membrana), podszytej polarem o wysokich parametrach (polarowa podszewka jest integralną częścią kurtki). Dzięki takiej kompozycji kurtka jest lekka, doskonale chroni przed wiatrem, zimnem i zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Można uznać ją więc za model całoroczny.

Więcej informacji
Product NameLennyLamb Kurtka do noszenia Proyecto L Niebieska
PromocjaNie
NowośćNie
MarkaLENNY LAMB
Twoja ocena
Brak powiązanych postów