Nosidło ergonomiczne Bondolino LIGHT Sand Slim Fit

Promocja
470,00 zł
Brak w magazynie
SKU
1000000301

Nosidło ergonomiczne Bondolino LIGHT Sand Slim Fit 

Przeznaczone dla dzieci od 0 do około 36 miesiąca

To nosidełko wykonane jest z supercienkiego materiału - wersja LIGHT

Bondolino typu "SLIM FIT" ma krótszy pas biodrowy - 108 cm zamiast 116 cm oraz o 2 cm węższe pasy naramienne. Ta wersja Bondolino jest idealna dla osób o mniejszych gabarytach z dość wąskimi ramionami.

W zestawie:
- Nosidełko
- Bardzo dokładną polską instrukcję obsługi z obrazkami
- Wygodną materiałową torbę do przechowywania i transportu
Czym różni się nosidło w wersji Light od standardowego Bondolino? W konstrukcji praktycznie niczym, natomiast jest wykonane z wyjątkowo miękkiego (cienkiego i lekkiego) materiału tkanego skośno-krzyżowo oraz ma nieznacznie cieńsze pasy naramienne. Jest dużo lżejsze od standardowego nosidła, dzięki cieńszemu materiałowi lepiej się dociąga i ma jeszcze lepszą nośność od zwykłego Bondolino.

Dlaczego warto wybrać Bondolino i co odróżnia je od innych nosidełek dostępnych na rynku?

Po pierwsze: Bondolino jest nosidełkiem ERGONOMICZNYM.

Nosidełka ergonomiczne tym różnią się od tradycyjnych nosidełek tzw. "wisiadełek", że mają szerokie siedzisko. Dzięki szerokiemu siedzisku niemowlę noszone w Bondolino zachowuje naturalną pozycję fizjologicznej żabki, co wspomaga zdrowy rozwój stawów biodrowych. Zapobiegamy w ten sposób niefizjologicznemu zwisaniu nóżek, które ma miejsce w tradycyjnym nosidełku. Zwykłe "wisidełka" mają tylko jedną zaletę - są tanie!! Dziecku nie jest w nich wygodnie (wisi całym ciężarem ciała opierając się na kroczu). Poza tym nosidełka ergonomiczne dzięki temu, że nie są usztywniane żadną gąbką ani tekturką dopasowują się do ciała dziecka, natomiast w tradycyjnych sztywnych nosidełkach dziecko ma niefizjologicznie wyprostowany kręgosłup.

Po drugie: Bondolino jest przeznaczone dla dzieci od 0 do 36 miesiąca życia.

Po trzecie: Wykonane jest z materiału bardzo dobrej jakości.
Bondolino to pierwsze nosidełko wykonane z super miękkiego materiału tkanego skośno-krzyżowo. Dzięki temu materiałowi nosidełko dopasowuje się idealnie do ciała dziecka, a także do noszącego tak samo jak chusta wiązana. Dziecko jest tak samo blisko Ciebie jak w chuście.

Po czwarte: Bondolino jest bardzo łatwe w obsłudze.
Dodatkową zaletą Bondolino jest to, że zakłada się je bardzo prosto, przemawia to także do tych rodziców dla których wiązanie chusty jest zbyt skomplikowane. Za nim skorzystasz z Bondolino wystarczy, że przeczytasz instrukcję obsługi, nie musisz uczestniczyć w żadnych warsztatach tak jak przy chustach :) Bondolino jest również prostsze w obsłudze niż tradycyjne nosidełka ponieważ nie posiada żadnych twardych sprzączek, zatrzasków czy zamków błyskawicznych które ciągle trzeba regulować (szczególnie kiedy z nosidełka korzystają dwie osoby o różnych gabarytach). Samemu można bez problemu włożyć i wyjąć dziecko z nosidełka. Bondolino można również prać w pralce.

Podsumowując: Dlatego, że wygoda Twojego dziecka i Twoja jest najważniejsza.
Dzięki szerokim, miękkim, wypełnionym pasom oraz unikalnej konstrukcji nosidełka ciężar dziecka rozkłada się równomiernie, pasy nie uciskają ramion noszącego nawet przy długich spacerach i wycieczkach, a dziecko pozostaje w zdrowej, wygodnej, fizjologicznej pozycji. Dodatkowym plusem jest to że bez problemu i niczyjej pomocy wkładasz i wyjmujesz malucha z nosidła.

Jeżeli masz w pasie więcej niż 100cm powinieneś dokupić przedłużenie pasa biodrowego, które umożliwia noszenie dziecka osobom o obwodzie nawet do 130cm (jeśli potrzebujesz przedłużenia zajrzyj do kategorii akcesoria).

Więcej informacji
Product NameNosidło ergonomiczne Bondolino LIGHT Sand Slim Fit
PromocjaTak
NowośćNie
MarkaBONDOLINO
ean4250431325821
Twoja ocena
Brak powiązanych postów