Nosidło ergonomiczne Bondolino Popelina Schwarz

Promocja
430,00 zł
Dostępny
Czas dostawy
24 h
SKU
1000000299

Nosidło ergonomiczne Bondolino Popelina Schwarz 

Przeznaczone dla dzieci od 0 do 36 miesiąca

Bondolino wykonane z popeliny - materiał typu LIGHT,
idealne na ciepłe dni.

W zestawie:
nosidełko,
wygodna materiałowa torba do przechowywania i transportu,
polska instrukcja obsługi.
Dlaczego Bondolino i co odróżnia je od innych nosidełek dostępnych na rynku?
Po pierwsze: Bondolino jest nosidełkiem ERGONOMICZNYM.
Nosidełka ergonomiczne tym różnią się od tradycyjnych nosidełek tzw. "wisiadełek", że mają szerokie siedzisko. Dzięki szerokiemu siedzisku niemowlę noszone w BONDOLINO zachowuje naturalną pozycję fizjologicznej żabki, co wspomaga zdrowy rozwój stawów biodrowych. Zapobiegamy w ten sposób niefizjologicznemu zwisaniu nóżek, które ma miejsce w tradycyjnym nosidełku. Zwykłe "wisidełka" mają tylko jedną zaletę - są tanie!! Dziecku nie jest w nich wygodnie (wisi całym ciężarem ciała opierając się na kroczu). Poza tym nosidełka ergonomiczne dzięki temu, że nie są usztywniane żadną gąbką ani tekturką dopasowują się do ciała dziecka, natomiast w tradycyjnych sztywnych nosidełkach dziecko ma niefizjologicznie wyprostowany kręgosłup.

Po drugie: Bondolino jest przeznaczone dla dzieci od 0 do 36 miesiąca życia.

Po trzecie: Wykonane jest z materiału bardzo dobrej jakości.
BONDOLINO to pierwsze nosidełko wykonane z super miękiego materiału tkanego skośno-krzyżowo. Dzięki temu materiałowi nosidełko dopasowuje się idealnie do ciała dziecka, a także do noszącego tak samo jak chusta wiązana. Dziecko jest tak samo blisko Ciebie jak w chuście.

Po czwarte: Bondolino jest bardzo łatwe w obsłudze.
Dodatkową zaletą BONDOLINO jest to, że zakłada się je bardzo prosto, przemawia to także do tych rodziców dla których wiązanie chusty jest zbyt skomplikowane. Za nim skorzystasz z BONDOLINO wystarczy, że przeczytasz instrukcję obsługi, nie musisz uczestniczyć w żadnych warsztatach tak jak przy chustach :) BONDOLINO jest również prostsze w obsłudze niż tradycyjne nosidełka ponieważ nie posiada żadnych twardych sprzączek, zatrzasków czy zamków błyskawicznych które ciągle trzeba regulować (szczególnie kiedy z nosidełka korzystają dwie osoby o różnych gabarytach). Samemu można bez problemu włożyć i wyjąć dziecko z nosidełka. BONDOLINO można również prać w pralce.

Podsumowując: Dlatego, że wygoda Twojego dziecka i Twoja jest najważniejsza.
Dzięki szerokim, miękkim, wypełnionym pasom oraz unikalnej konstrukcji nosidełka ciężar dziecka rozkłada się równomiernie, pasy nie uciskają ramion noszącego nawet przy długich spacerach i wycieczkach, a dziecko pozostaje w zdrowej, wygodnej, fizjologicznej pozycji. Dodatkowym plusem jest to że bez problemu i niczyjej pomocy wkładasz i wyjmujesz malucha z nosidła.

Więcej informacji
Product NameNosidło ergonomiczne Bondolino Popelina Schwarz
PromocjaTak
NowośćNie
MarkaBONDOLINO
Czas dostawy24 h
ean4250431325784
Twoja ocena
Brak powiązanych postów