Produkty

DYSTRYBUCJA. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów: NORDIC CAB, ZIGO, KIDS TOURING, MINIMEIS oraz BENECYKL. Posiadamy własny sklep internetowy oraz sieć sprzedaży w kraju.

MULTIBREND0WY SKLEP ON-LINE.

Zapraszamy do naszego sklepu bikeovo e-sklep, w którym znajdziecie oprócz produktów, które dystrybuujemy na rynku polskim, akcesoria innych wiodących marek na rynku dziecięcym. Wszystkie artykuły są najwyższej jakości, kompletne i bezpieczne, potwierdzone testami i certyfikatami. Dajemy Ci je wszystkie w jednym miejscu abyś nie musiał przeszukiwać dziesiątek innych sklepów.

Vaggaro

Vaggaro - szwedzki system, który upraszcza życie rodziców.

Upraszcza życie rodziców podczas gdy maluchy otrzymują bezpieczne i wygodne meble i czują się jak w domu, bez względu na to, gdzie się znajdują.

kup w sklepie

 
  1. Vaggaro to wyjątkowo praktyczny system mebli, które rosną z dzieckiem od narodzin do 3 roku życia. Linia Vaggaro składa się z łóżeczka, leżaczka i krzesełka – wszystkie moduły są montowane na tym samym, opatentowanym, składanym stelażu. W ciągu kilku chwil możemy zmienić funkcje mebelka zmieniając tylko materiałowe pokrycie, zależnie od potrzeb i wieku dziecka.
Subskrybuj RSS - Vaggaro
FacebookTab