Produkty

DYSTRYBUCJA. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów: NORDIC CAB, ZIGO, KIDS TOURING, MINIMEIS oraz BENECYKL. Posiadamy własny sklep internetowy oraz sieć sprzedaży w kraju.

MULTIBREND0WY SKLEP ON-LINE.

Zapraszamy do naszego sklepu bikeovo e-sklep, w którym znajdziecie oprócz produktów, które dystrybuujemy na rynku polskim, akcesoria innych wiodących marek na rynku dziecięcym. Wszystkie artykuły są najwyższej jakości, kompletne i bezpieczne, potwierdzone testami i certyfikatami. Dajemy Ci je wszystkie w jednym miejscu abyś nie musiał przeszukiwać dziesiątek innych sklepów.

Love To Dream

Dłuższy i spokojniejszy sen noworodka

Australijska marka Love To Dream została stworzona w 2008 r. i wprowadziła rewolucję w otulaczach dla dzieci tworząc bezpieczny trzyetapowy system snu – od noworodka do małego dziecka. Wysokiej jakości produkty marki Love To Dream pomagają dzieciom osiągnąć dłuższy, lepszy i spokojny sen od najwcześniejszego etapu ich życia. Otulacz Swaddle UP zapewnia dziecku sen w jego naturalnej pozycji – z rączkami w górze, dzięki temu ma możliwość samouspokojenia poprzez dotykanie rączkami swojej twarzy. W następnym etapie otulacz Swaddle UP 50/50 pozwala na stopniowe odzwyczajenie się dziecka od otulania. W trzecim etapie producent dał konsumentom wybór pomiędzy piżamą a śpiworkiem, w zależności od preferencji dziecka. „Bezpieczniejszy sen coraz łatwiejszy” dla rodziców, niemowląt i małych dzieci.

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

Subskrybuj RSS - Love To Dream
FacebookTab