Produkty

DYSTRYBUCJA. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów: NORDIC CAB, ZIGO, KIDS TOURING, MINIMEIS oraz BENECYKL. Posiadamy własny sklep internetowy oraz sieć sprzedaży w kraju.

MULTIBREND0WY SKLEP ON-LINE.

Zapraszamy do naszego sklepu bikeovo e-sklep, w którym znajdziecie oprócz produktów, które dystrybuujemy na rynku polskim, akcesoria innych wiodących marek na rynku dziecięcym. Wszystkie artykuły są najwyższej jakości, kompletne i bezpieczne, potwierdzone testami i certyfikatami. Dajemy Ci je wszystkie w jednym miejscu abyś nie musiał przeszukiwać dziesiątek innych sklepów.

Hey Popinjay!

Kwieciste wielokolorowe ubranka dla dzieci

Hey Popinjay! to projekt dwóch sióstr (również dwóch mam), które znudzone tym, co oczywiste, nudne i przewidywalne, postanowiły stworzyć kolekcję jakiej jeszcze nie było. Kolekcję kolorową, niestandardową, a w dodatku bardzo wygodną. To, co wyróżnia ubranka Hey Popinjay! to wzory i kolory – niekoniecznie typowo dziecinne. Na pewno zabraknie tu słodkich ptaszków i zwierzątek, a zastąpią je wielokolorowe kwieciste printy będące hitem praktycznie każdego sezonu, jak i również wielokolorowe motywy dżungli. Hey Popinjay! to również wysoka jakość i wygoda. Organiczne i ekologiczne materiały polskich producentów oraz dodatki posiadające wymagane dla dzieci certyfikaty w tym GOTS (Global Organic Textile Standard) oraz Oeko Tex Standard 100.

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

Subskrybuj RSS - Hey Popinjay!
FacebookTab