Produkty

DYSTRYBUCJA. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów: NORDIC CAB, ZIGO, KIDS TOURING, MINIMEIS oraz BENECYKL. Posiadamy własny sklep internetowy oraz sieć sprzedaży w kraju.

MULTIBREND0WY SKLEP ON-LINE.

Zapraszamy do naszego sklepu bikeovo e-sklep, w którym znajdziecie oprócz produktów, które dystrybuujemy na rynku polskim, akcesoria innych wiodących marek na rynku dziecięcym. Wszystkie artykuły są najwyższej jakości, kompletne i bezpieczne, potwierdzone testami i certyfikatami. Dajemy Ci je wszystkie w jednym miejscu abyś nie musiał przeszukiwać dziesiątek innych sklepów.

Hawky

Polska marka odzieży sportowej

HAWKY to polska marka odzieży sportowej dedykowana wszystkim dzieciom, które cenią własny styl oraz wygodę. Ubrania stworzone zostały przez polskich projektantów i uszyte w Polsce. Kolekcje są limitowane i unikatowe. Ubrania HAWKY łączą w sobie styl ze sportem. Kolorowe wzory nawiązują do wyobraźni dziecięcej, a wysokiej jakości oddychające sportowe materiały i przemyślany krój sprawiają, że dzieci czują się w niej swobodnie i komfortowo. Rower, taniec, gimnastyka, a może zajęcia WF, niezależnie od tego jakie aktywności fizyczne uprawia Twoje dziecko w tych strojach poczuje się wyjątkowo. Komfort noszenia i uśmiech dziecka stawiamy jako priorytet przy projektowaniu naszej odzieży.

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

Subskrybuj RSS - Hawky
FacebookTab