Produkty

DYSTRYBUCJA. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów: NORDIC CAB, ZIGO, KIDS TOURING, MINIMEIS oraz BENECYKL. Posiadamy własny sklep internetowy oraz sieć sprzedaży w kraju.

MULTIBREND0WY SKLEP ON-LINE.

Zapraszamy do naszego sklepu bikeovo e-sklep, w którym znajdziecie oprócz produktów, które dystrybuujemy na rynku polskim, akcesoria innych wiodących marek na rynku dziecięcym. Wszystkie artykuły są najwyższej jakości, kompletne i bezpieczne, potwierdzone testami i certyfikatami. Dajemy Ci je wszystkie w jednym miejscu abyś nie musiał przeszukiwać dziesiątek innych sklepów.

Bo Jungle

Belgijskie artykuły dziecięce

Bo Jungle to innowacyjna belgijska marka premium, składająca się z wysokiej jakości artykułów dziecięcych w neutralnych kolorach. Projekty produktów były inspirowane przez samą naturę. Celem dla Bo Jungle jest zapewnienie najwyższego poziomu komfortu i opieki nad dzieckiem w rozsądnej cenie - każde dziecko zasługuje na możliwie najlepszy start w życiu. Projekty zostały opracowane przez europejskich specjalistów produktowych z dużym doświadczeniem zawodowym w sektorze niemowlęcym i przetestowana przez matki w celu zapewnienia jakości i obsługi naszych produktów. 

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

Subskrybuj RSS - Bo Jungle
FacebookTab